Tytuł wątku jest w cudzysłowie , bo ściągnęłam go od Kuby Wojewódzkiego. Wiadomo wszystkim oglądaczom telewizji, a będący inteligentnymi ludźmi (np Forumowicze!) ,że TVP osiągnęła już etap katastrofy!Dołącza się ją do np. powodzi. Jest ona także po części skutkiem nieodpowiedzialnych, nieinteligentnych ludzi , którzy nie wiedzieli dotąd, jak powinno się tworzyć wały przeciwpowodziowe. Ale ad rem! Elżbiecie Jaworowicz w TVP, daje się nową audycję pt."Medium".Jej rozmówcami (chyba) będą wróżbici, jasnowidze, astrologowie i magowie! Pojawić się ma także, jednorazowy kabarecik Olgi Lipińskiej pt. "Pietruszka czy burak"(w "Dwójce"), z okazji wyborów prezydenckich. Kuba pisze z wykrzyknikiem:"by program wrócił na stałe, widzu nie głosuj na buraka"!!
Dołączam się do zawołania Kuby i stąd tytuł wątku!
|