Racjonalista - Strona głównaDo treści
To już jest koniec

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
13-06-2010 19:11prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
To już jest koniec
Ocena 4 na 8

To już jest koniec, nie ma już nic

Jesteśmy wolni, możemy iść

To już jest koniec, możemy iść

Jesteśmy wolni, bo nie ma już nic.

A po co? A po co? Tak dłubie i dłubie?

A za co? A za co? Tak myśli i skubie?

I tak się przykłada i mówi z ekranu

I bredzi latami, wieczorem i rano

Ponieważ doszłam do 1000 wypowiedzi, a sporo osób z forum serdeczne ma mnie dosyć, więc stawiam pytanie, czy mam się wycofać, czy pozostać. Liczy się głosowanie. Jeśli więcej osób będzie za tym, abym się nadal produkowała, to zostanę. Jeśli przeważą głosy "Won!" To się wycofuję. Vox populi, vox Dei.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Sylwek (15472 punktów)Odp: To już jest koniec.
A co, nie widzi swojej punktacji? Jednak zasadniczo jest oceniania (bardzo nieznacznie) na plus, ha ha.
webmaster (moderator)
>Liczy się głosowanie. Jeśli więcej osób będzie za tym, abym się nadal produkowała, to zostanę.
Na Forum jest trochę ponad 3800 uczestników. Potrzebujesz wiec cirka 1901 głosów, powodzenia..
stanik (453 punktów)Odp: To już jest koniec
Jeśli przeważą głosy "Won!" To się wycofuję.
Proszę zostać.
Wszyscy pragniemy pocieszenia.Niestety nie ma łatwych dróg do celu.
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)

>Proszę zostać.
>Wszyscy pragniemy pocieszenia.Niestety nie ma łatwych dróg do celu.
A dlaczego mam mianowicie zostawać? Postponowana i obrażana permanentnie! W imię czego? Wiem oczywiście, że parę osób mnie docenia. I dlatego się jedynie waham. Ale to forum wciąga jak narkotyk. A ja jestem łatwa na uzależnienia.

Jeżeli, daj Boże, Pan Bóg jest, to chwała Bogu; ale natomiast jeśli, nie daj Bóg, Pana Boga nie ma, to niech was ręka boska broni.
stanik (453 punktów)

A dlaczego mam mianowicie zostawać? Postponowana i obrażana permanentnie! W imię czego?

Tutaj jest Pani między swymi.Z ojca ręki nie boli itp...
13-06-2010 23:34 
 Ocena-1 na 1
stanik121 (102 punktów)
Witaj Stanik!
Ostatnio polaczono nas w komplet z majtkami. Moze otworzymy sklep z damska bielizna "UNISEX"
Myflowers (2721 punktów)
>To już jest koniec, nie ma już nic
>Jesteśmy wolni, możemy iść
>To już jest koniec, możemy iść
>Jesteśmy wolni, bo nie ma już nic.
>A po co? A po co? Tak dłubie i dłubie?
>A za co? A za co? Tak myśli i skubie?
>I tak się przykłada i mówi z ekranu
>I bredzi latami, wieczorem i rano
>Ponieważ doszłam do 1000 wypowiedzi, a sporo osób z forum serdeczne ma mnie dosyć, więc stawiam
>pytanie, czy mam się wycofać, czy pozostać. Liczy się głosowanie. Jeśli więcej osób będzie za tym,
>abym się nadal produkowała, to zostanę. Jeśli przeważą głosy "Won!" To się wycofuję. Vox populi,
>vox Dei.


Eee, profesor G., a "cuś" Ty taka labilna? Kompleksy masz jakie czy "cóś"? Jezus, Maria, Rydzyk, toc to przeca wirtualny świat.. Ty tak na poważnie?

(...) Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.../Wojak Szwejk/
J.S. (4752 punktów)
(zablokowany)
Przyznam, że Twoje posty (przeczytane) zbytnio mnie nie wciągały
Z drugiej strony nie były też zniechęcające
Stawiam plus i głosuję za pozostaniem na forum.

www.racjolinki.tk
stanik121 (102 punktów)

>Ponieważ doszłam do 1000 wypowiedzi, a sporo osób z forum serdeczne ma mnie dosyć, więc stawiam
>pytanie, czy mam się wycofać, czy pozostać. Liczy się głosowanie. Jeśli więcej osób będzie za tym,
>abym się nadal produkowała, to zostan
Jeszcze raz powtarzam: Grabowska czys ty oszalala !? Czy wiesz jak bez Ciebie bedzie nudno ? Nie raz Adamiak za Toba jeszcze zateskni. ZOOOOOOOOOOOOOOSTAN !
13-06-2010 23:24 
 Ocena-1 na 1
stanik121 (102 punktów)
>>Ponieważ doszłam do 1000 wypowiedzi, a sporo osób z forum serdeczne ma mnie dosyć, więc stawiam
Z psyhcologii masz u mnie tez 5-tke, no moze troche na wyrost.
stanik121 (102 punktów)
>>>Ponieważ doszłam do 1000 wypowiedzi, a sporo osób z forum serdeczne ma mnie dosyć, więc stawiam

I nie wazne czy jestes kobieta , czy meszczyzna. Jesli sie kocha to to mozna obejsc.
Autografka (10638 punktów)

>więc stawiam pytanie, czy mam się wycofać, czy pozostać.

A nie masz swojego zdania na ten temat?


Porządny człowiek wie, że ten obcy, ten inny, pewnie kradnie i zabija...
stanik121 (102 punktów)
>>więc stawiam pytanie, czy mam się wycofać, czy pozostać.
>A nie masz swojego zdania na ten temat?
Ona juz dawno ma swoje zdanie na ten temat. A gdzie ona pojdzie? Wlasnie zbiera swoje audytorium.
Autografka (10638 punktów)

> Ona juz dawno ma swoje zdanie na ten temat. A gdzie ona pojdzie? Wlasnie zbiera swoje audytorium.

To jest zbyt piękne, żeby mogło być prawdziwe.


Porządny człowiek wie, że ten obcy, ten inny, pewnie kradnie i zabija...
rexus (2343 punktów)
Znajomi Pablo Picassa mieli mu za złe, że za dużo maluje. On jednak miał ich w nosie i malował jeszcze więcej.
spray (5875 punktów)
>To już jest koniec, nie ma już nic
>Jesteśmy wolni, możemy iść
>To już jest koniec, możemy iść
>Jesteśmy wolni, bo nie ma już nic.
>A po co? A po co? Tak dłubie i dłubie?
>A za co? A za co? Tak myśli i skubie?
>I tak się przykłada i mówi z ekranu
>I bredzi latami, wieczorem i rano
Za tę i wcześniejszą "literaturę" wnioskowałabym o bana. Gdyby to było forum literackie i gdybym była zwolenniczką banów z powodów innych, niz poważne.

>Ponieważ doszłam do 1000 wypowiedzi, a sporo osób z forum serdeczne ma mnie dosyć, więc stawiam
>pytanie, czy mam się wycofać, czy pozostać. Liczy się głosowanie. Jeśli więcej osób będzie za tym,
>abym się nadal produkowała, to zostanę. Jeśli przeważą głosy "Won!" To się wycofuję. Vox populi,
>vox Dei.

To jakaś sonda, czy kokieteria?
Chcesz, zostań. Nie chcesz, nie zostawaj.
Kto Cię zmusi do tego, czy owego? Awansem szantażują, czy jak?

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365