Racjonalista - Strona głównaDo treści
Pomyłka

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
22-06-2010 22:09stanik (453 punktów)Pomyłka
Wątek o rybce Darwina na samochodzie nie jest moim wątkiem.Proszę moderację o zrobienie porządku.Stanik
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

J.S. (4752 punktów)
(zablokowany)
Odp: pomyłka
>Wątek o rybce Darwina na samochodzie nie jest moim wątkiem.Proszę moderację o zrobienie
>porządku.Stanik
Nie jest fajnie...
Duch Święty wkroczył do akcji i miesza


www.racjolinki.tk
22-06-2010 22:53 
 Ocena 1 na 1
stanik (453 punktów)

>Nie jest fajnie...
>Duch Święty wkroczył do akcji i miesza
>
www.racjolinki.tk


Nie wierzę w Ducha Świętego. On z Trójcy wydaje mi się najbardziej dziwaczny.
22-06-2010 23:06 
 Ocena 1 na 1
J.S. (4752 punktów)
(zablokowany)
Z cudów też cudaczny

www.racjolinki.tk
immune.ltd (1783 punktów)
Nie wierzę w Ducha Świętego. On z Trójcy wydaje mi się najbardziej dziwaczny.

Mało tego, nikt go nie widział osobiście.
webmaster (moderator)Odp: Pomyłka
Tamte uczestnik w momencie zakładania wątku używał po prostu takiego samego pseudonimu jak ty, teraz ma inny. Założył konto wcześniej niż ty i taki sobie wybrał.
immune.ltd (1783 punktów)
>Tamte uczestnik w momencie zakładania wątku używał po prostu takiego samego pseudonimu jak ty, teraz ma inny. Założył konto wcześniej niż ty i taki sobie wybrał.

To możliwe ? Czyli mogą tutaj pisać osoby o tym samym pseudonimie ?
webmaster (moderator)
>To możliwe ? Czyli mogą tutaj pisać osoby o tym samym pseudonimie ?
Jednoczenie nie.
23-06-2010 22:12 
 Ocena 1 na 1
immune.ltd (1783 punktów)
Jednoczenie nie.

Czyli niektórzy mogą mieć taki sam nick jak ja ? Tylko, że w momencie kiedy ja się wypowiadam to oni nie mogą ? Jeśli tak to koszmar i się okaże że ja to nie ja . Rozumiem to tak, że był taki ktoś, ale się nie odzywał i jego konto jest nieaktywne i teraz nikt nie może mieć takiego samego nick, tak ?
23-06-2010 23:20 
 Ocena 1 na 1
webmaster (moderator)
Jeżeli jego konto zostało wyłączone, to można.
23-06-2010 22:37 
 Ocena 2 na 2
Madman (7811 punktów)
>>To możliwe ? Czyli mogą tutaj pisać osoby o tym samym pseudonimie ?
>Jednoczenie nie.
Nieprawda. Oba Staniki pisały jednocześnie, potem ten drugi sobie dopisał cyferki do nicka.
webmaster (moderator)
To ograniczenie wprowadzono w pewnym momencie (czerwiec 2009). Dla kont założonych wcześniej nie wymuszamy zmiany pseudonimu.
23-06-2010 23:28 
 Ocena 1 na 1
immune.ltd (1783 punktów)
Nieprawda. Oba Staniki pisały jednocześnie, potem ten drugi sobie dopisał cyferki do nicka.

To troszkę komplikuje sprawy i nie jestem zachwycony ewentualnym klonem.

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365