Jednoczenie nie.Czyli niektórzy mogą mieć taki sam nick jak ja ? Tylko, że w momencie kiedy ja się wypowiadam to oni nie mogą ? Jeśli tak to koszmar i się okaże że ja to nie ja  . Rozumiem to tak, że był taki ktoś, ale się nie odzywał i jego konto jest nieaktywne i teraz nikt nie może mieć takiego samego nick, tak ?
|