Racjonalista - Strona głównaDo treści
System gry w lotto

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
14-07-2010 14:14LadyTilly (613 punktów)System gry w lotto
Ocena 1 na 1
W pewnej książce o systemie gry w lotto są teksty, z których można mieć ubaw po pachy. Jeśli Ci smutno drogi forumowiczu, forumowiczko, przeczytaj i śmiej się:
"Świadoma świadomość" jest selektorem danych pochodzacych z nadzwyczajnej złożoności poziomu nieświadomego.
Wykazanie, że ludzki mózg/umysł jest bardziej złożony od multilotka jest w zasadzie proste. Totolotek pomimo "nieograniczonej puli możliwości" układów kul, działa na ograniczonej liczbie poziomów:zamknięta przestrzeń, ruch powietrza, masa i mikrokształty kul. Natomiast mózg ludzki działa na płaszczyźnie chemii, elektroniki, światła, zmian fizycznych, płaszczyzny psychicznej. przepływu płynów organicznych i tak dalej. Pomimo, iż człowiek i maszyna są nieskończenie złożone, człowiek dysponuje większą ilościa płaszczyzn, na których występuje złożoność. Płaszczyzny te cechują się dynamiką porównywalnmą z dynamiką multilotka(labilnosc układów.)

Zakłądając, że masowa świadomość wpływa na sposób zachowanie się generatora losowego jakim jest Mulitilotek można przyjąć ze całokształt "energii psychicznej" obracający sie wokół tego generatora, stanowi pewną bezpostaciową niefizyczną (poza czasem i przestrzenią) strukturę, wykazująca cechy autonomicznej świadomości i inteligencji."
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

zachaj (5239 punktów)
Co to jest "masowa świadomość" i jak wpływa na pojemnik wypełniony piłeczkami ?

Podaj źródło to będzie jeszcze śmieszniej.
LadyTilly (613 punktów)
>"Co to jest "masowa świadomość" i jak wpływa na pojemnik wypełniony piłeczkami ?
>Podaj źródło to będzie jeszcze śmieszniej."
Zapytałabym chętnie autora tekstu co to jest świadoma świadomość hehehe to trochę masło maślane albo nabijacz słów, co do źródła to patrzyłam przed chwilką co by go tutaj podać - już gdzieś wsiąkł. Gdybym linka podała musielibyście z rozczarowaniem przeczytać napis "not found" (( buuuu a cały teks miał jeszcze więcej takich "ananasów".
14-07-2010 16:45 
 Ocena 2 na 2
finerbijk (17282 punktów)
> (( buuuu a cały teks miał jeszcze więcej takich "ananasów".
>
Nie bucz... planetazie(*)rers/lottlo-project/lotto1.pdf
LadyTilly (613 punktów)

>Nie bucz... planetazie(*)rers/lottlo-project/lotto1.pdf
o dzięki - w pewnym momencie zniknęło mi to - serdeczne dzięki za podrzucenie linka. Znalazłam ten tekst w całości na innej stronie dlatego mi się zapodział. Jeszcze raz serdeczne dzięki. Skoro mamy już dostęp do całości to Huzia na Józia ))
Meretseger (61860 punktów)
O matko kochana. A któż to wygenerował taki nieskończenie złożony bełkot? Jak nic, wynik zakłócenia przepływu płynów...
de Vill (1165 punktów)
Usunięte przez moderatora

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365