Racjonalista - Strona głównaDo treści
SUPER FILM ANTYATEISTYCZNY W INTENECIE! KUBEŁ POMYJ WYLANY

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
31-07-2010 12:20Widzewiak (-8 punktów)SUPER FILM ANTYATEISTYCZNY W INTENECIE! KUBEŁ POMYJ WYLANY
Ocena -9 na 9
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Smoke08 (61 punktów)
Z tym kubłem pomyj to bym nie przesadzał ;] Na tym filmiku świetnie widać jacy ludzie to wspierają- najzwyklejsi kibolo-katolicy napędzani agresją i chęcią "walki". Ciekawe jest hasło ,,Bolek z Lolkiem. Tola z Lolą. A czy dupy was nie bolą?!" Pogarda z mojej strony dla tych ludzi.
Degre (752 punktów)

Super?
Nacjonaliści są naprawdę tacy fajni?
I co to kogo obchodzi kto z kim śpi?
Zazdrość?
A może brak prywatnego życia?
Daj sobie spokój.
Autografka (10638 punktów)
>NA GŁOWY ATEISTÓW - www.mojvid(*)ateizmowi/eaad6d04c122086bb651

Ot, zoologiczna ciekawostka.


Porządny człowiek wie, że ten obcy, ten inny, pewnie kradnie i zabija...
31-07-2010 14:23 
 Ocena 8 na 8
lotrek (14275 punktów)

>Ot, zoologiczna ciekawostka.
Jakiś kretyn zmontował ten filmik mieszając ateistów z Marszem Tolerancji. Jak dotąd, to nikt przeciwko ateistom w Krakowie nie protestował a bywam na każdej naszej "akcji". Dziś każdy może sobie zrobić taką "składankę" sam, korzystając z materiałów które znajdzie w sieci. Ot...jeszcze jedno kretyństwo więcej....


"Nie wierzysz w Boga? Nie jesteś sam"
31-07-2010 14:36 
 Ocena 6 na 6
(Alicja)Duda (25557 punktów)
Ale to hasło "kto nie pedał ten skacze" świadczy najlepiej o poziomie umysłowym uczestników tego widowiska. Może skaczą by trochę "oleum" do głowy się dostało.
31-07-2010 20:10 
 Ocena 4 na 4
Myflowers (2721 punktów)
>Ale to hasło "kto nie pedał ten skacze" świadczy najlepiej o poziomie umysłowym uczestników tego widowiska. Może skaczą by trochę "oleum" do głowy się dostało.
>

Najwyżej do reszty sobie pojedyncze komórki wytrzepią. Im i tak te komórki umierają samotnie, będzie szybciej..


(...) Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.../Wojak Szwejk/
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
>NA GŁOWY ATEISTÓW - www.mojvid(*)ateizmowi/eaad6d04c122086bb651

To Widzewiacy takie filmy propagują??? Hmmm... Człowiek się uczy całe życie...
31-07-2010 15:42 
 Ocena 6 na 6
lotrek (14275 punktów)

>To Widzewiacy takie filmy propagują???
A jakie cwane...na YouTube nie wrzucili...


"Nie wierzysz w Boga? Nie jesteś sam"
31-07-2010 18:07 
 Ocena 3 na 3
Roksana Małek (894 punktów)
Cóż, może lepiej dokładnie nie analizować motywacji występujących w tym filmie....osób. Moglibyśmy się dopatrzyć poważnych odchyleń od normy. W każdym razie określenie:super, jest tu (delikatnie mówiąc) nie na miejcu.
31-07-2010 18:26 
 Ocena 6 na 6
lotrek (14275 punktów)
>W każdym razie określenie:super, jest tu (delikatnie mówiąc) nie na miejscu.
Taki tytuł wymyślił autor wątku i pewnie teraz za to zbiera minusy...też super .


"Nie wierzysz w Boga? Nie jesteś sam"
01-08-2010 08:23 
 Ocena 6 na 6
Meretseger (61860 punktów)

>Taki tytuł wymyślił autor wątku i pewnie teraz za to zbiera minusy...też super .
Dokładnie za to.
Bo filmik jak filmik - ot, gromada półgłówków w chamski i obrzydliwy sposób protestuje przeciwko czemuś, czego nijak nie jest w stanie pojąć. Zdarza się.
Zella (1321 punktów)
>NA GŁOWY ATEISTÓW - www.mojvid(*)ateizmowi/eaad6d04c122086bb651
    Trzeba wyjątkowego braku taktu, by wpisywać taki wątek ,takim sposobem,
tj. wpisując link do "czegoś", co ateista absolutnie ignoruje, "nie widzi" !
31-07-2010 18:44 
 Ocena 1 na 1
Roksana Małek (894 punktów)
>>NA GŁOWY ATEISTÓW - www.mojvid(*)ateizmowi/eaad6d04c122086bb651
>    Trzeba wyjątkowego braku taktu, by wpisywać taki wątek ,takim sposobem,
>tj. wpisując link do "czegoś", co ateista absolutnie ignoruje, "nie widzi" !
Nie ulega wątpliwości, że autorowi tego wątku definitywnie brakuje taktu............
lipschitz (1674 punktów)
No i gdzie ten film? Był tylko jakiś irlandzki teledysk kurna...

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365