Jako że zamieszki pod Pałacem Prezydenckim są jednym z czołowych tematów w telewizji i gazecie, co skutkuje u nie jednych podniesionym ciśnieniem. Dorzucam kolejny "rozluźniacz" napiętej atmosfery. Oto gra " na topie ". Mój rekord : 269.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.