Racjonalista - Strona głównaDo treści
Adopcja na odległość

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Gospodarka i ekonomia
NapisanoAutorTytuł
21-08-2010 18:42kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
Adopcja na odległość
Ocena 3 na 3
Czy znacie jakąś świecką fundację/organizację, która prowadzi taki program? Moje zapytania google zwróciło wyłącznie linki do organizacji religijnych.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Roksana Małek (894 punktów)
>Czy znacie jakąś świecką fundację/organizację, która prowadzi taki program? Moje
>zapytania google zwróciło wyłącznie linki do organizacji religijnych.

Jak na razie odnalazłam tylko same katolickie organizacje......Ale nie poddaję się, trzeba przeprowadzić gruntowne poszukiwania, może coś się znajdzie.....Głowa do góry, popytam znajomych.....
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
Plusik za zainteresowanie tematem i za zaangażowanie się.


Wielką jest zaiste mądrością umieć znosić głupotę innych - Pitagoras
Roksana Małek (894 punktów)
>Plusik za zainteresowanie tematem i za zaangażowanie się.
>
Wielką jest zaiste mądrością umieć znosić głupotę innych - Pitagoras

A ode mnie plusik za szlachetną inicjatywę
termopile zawieszony (-1 punktów)
Usunięte przez moderatora
Iwona Przybyła (801 punktów)
Niestety jest to duży problem.
Ja miałam marzenie, by wyjechać na wolontariat. Rozważałam Papuę Nową Gwineę albo Boliwię, ale wszędzie trzeba się deklarować jako katolik i w kościele szukać pomocy. Inaczej praktycznie nie ma szans na wyjazd. Powiem szczerze, że moja znajoma miała mniejsze problemy z takim wyjazdem w PRLu
de Vill (1165 punktów)
U nas pozareligijnie to raczej niemożliwe. Niekościelne to można znaleźć wśród sąsiadów: np. czescy humaniści z adopcjami w Kenii www.humani(*)g/adopce.php?id=4&sub=1&typ=n. Sądząc po logo te czeskie adopcje na odległość są powiązane z Humanist Centre of Kenya humanistcentre.org/index.htm
urszula5 (308 punktów)
>U nas pozareligijnie to raczej niemożliwe. Niekościelne to można znaleźć wśród sąsiadów: np. czescy humaniści z adopcjami w Kenii www.humani(*)g/adopce.php?id=4&sub=1&typ=n. Sądząc po logo te czeskie adopcje na odległość są powiązane z Humanist Centre of Kenya humanistcentre.org/index.htm
>
Jak już coś kościół zawłaszczy,to trudno mu wyrwać,i nie chodzi o prawdziwe pochylenie się nad biedą i sieroctwem,ale o duże pieniądze które spływają zamiast na pomoc tym dzieciom,ale szczodrze zasilają Watykan z piękną adnotacją:koszty własne!!

Wróć do listy wątków działu Gospodarka i ekonomia
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365