Racjonalista - Strona głównaDo treści
Konto do usunięcia

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
05-09-2010 11:50Dzikowski (0 punktów)Konto do usunięcia
Prosiłbym o usunięcie mojego konta z Racjonalisty -
spodziewałem się czegoś innego wchodząc tu pierwszy raz.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Ojciec Lesiotr (6102 punktów)
>Prosiłbym o usunięcie mojego konta z Racjonalisty -
>spodziewałem się czegoś innego wchodząc tu pierwszy raz.

Precz z moich oczu!... posłucham od razu,
Precz z mego serca!... i serce posłucha,
Precz z mej pamięci!... nie, tego rozkazu
Moja i twoja pamięć nie posłucha.

Mickiewicz. I wszystko jasne.


W imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego. Amen.
Adrian Sokołowski (66 punktów)
A czegóż to się jaśnie forumowicz takiego spodziewał ?, czy uraczy waść wszystkich, co tak waszą nadąsaną osobę tak rozczarowało ?. Ja osobiście jestem jak najbardziej ciekaw - jeżeli to coś złego, to po moderacji możemy się zapewne spodziewać poprawy. Odchodzi waść w świat pogniewany, a nie daje nawet znać dlaczego .
05-09-2010 14:49 
 Ocena 3 na 3
Dzikowski (0 punktów)
>A czegóż to się jaśnie forumowicz takiego spodziewał ?, czy uraczy waść wszystkich, co tak waszą nadąsaną osobę tak rozczarowało ?. Ja osobiście jestem jak najbardziej ciekaw - jeżeli to coś złego, to po moderacji możemy się zapewne spodziewać poprawy. Odchodzi waść w świat pogniewany, a nie daje nawet znać dlaczego .
>
Ano to, że chociaż jest tu kilku ludzi, z którymi podejrzewam prywatnie bardzo chętnie bym podystkutował, to denerwuje mnie ciągnący się po całym forum swąd wojojującego ateizmu. Nie wiem w czym problem - ok, boga nie ma - i nagle dla niektórych osób robi się w życiu luka, którą muszą zapełnić głośnym tego mówieniem gdzie się da.
Ja nie odczuwam potrzeby dzielania się z nikim swoimi refleksjami nt. mojego braku wiary i ironizowania jej przejawów u innych.
O usunięcie konta proszę dlatego, że jak powiedziałem - zwczajnie nie podoba mi się klimat portalu, na którym spodziewałem się znaleźć wielu światłych ludzi, a znalazłem masę "nadąsanych" wojujących ateistów.

Pozdro.
05-09-2010 14:56 
 Ocena 6 na 6
Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów)
>Pozdro.

   Idź z Bogiem, będzie Ci raźniej!

Prawdziwa młodość - to przymiot, który zdobywa się z wiekiem.
05-09-2010 15:13 
 0 na 2
Dzikowski (0 punktów)
>>Pozdro.
>    Idź z Bogiem, będzie Ci raźniej!

No to właśnie przykład tego o czym pisałem w poprzednim poście ;]
06-09-2010 16:23 
 Ocena 4 na 4
nomilk (1013 punktów)

No to właśnie przykład tego o czym pisałem w poprzednim poście ;]

Masz prawo uważać, że jest to komentarz "wojującego ateisty" - mam inne zdanie. Na szczęście domyślam się jak mogłaby wyglądać rozmowa z Tobą, więc rozmawiać nie będę.

three of a perfect pair
05-09-2010 23:01 
 Ocena 5 na 5
Madman (7811 punktów)
O, na liście skojarzeń z ateizmem zapomniałem zamieścić wojowniczości. Dziękuję za przypomnienie.
Doprawdy, niewiele trzeba, by na miano wojującego ateisty sobie zasłużyć. Wystarczy wstać z kolan...
06-09-2010 16:20 
 Ocena 2 na 2
nomilk (1013 punktów)
A czegóż to się jaśnie forumowicz takiego spodziewał ?, czy uraczy waść wszystkich, co tak waszą nadąsaną osobę tak rozczarowało ?. Ja osobiście jestem jak najbardziej ciekaw - jeżeli to coś złego, to po moderacji możemy się zapewne spodziewać poprawy. Odchodzi waść w świat pogniewany, a nie daje nawet znać dlaczego .

A po co ten ironiczny, zjadliwy komentarz? Jakieś sensowne podstawy?

three of a perfect pair
06-09-2010 22:17 
 Ocena 1 na 1
Adrian Sokołowski (66 punktów)
A to dlatego, że słowa "spodziewałem się czegoś innego wchodząc tu pierwszy raz." uraziły mnie - jako użytkownik forum poczułem się "objęty" tymi słowami. Jest jasne że zacytowane przeze mnie słowa są równie ironiczne i zjadliwe, więc czy to są " sensowne podstawy " ?.

Proszę bardzo.
06-09-2010 22:58 
 Ocena 1 na 1
nomilk (1013 punktów)
więc czy to są " sensowne podstawy "

tak, Adrianie, w świetle późniejszych wypowiedzi "likwidującego konto" są dla mnie logiczne.

three of a perfect pair
Piękny Lolo (2082 punktów)
   
Pospieszył się Pan z tą decyzją. Należało najpierw zapoznać się z moją twórczością, a wtedy pozostałby Pan tak pod moim urokiem, jak i na forum.
   
kiryl (2975 punktów)
(zablokowany)
>Prosiłbym o usunięcie mojego konta z Racjonalisty -
>spodziewałem się czegoś innego wchodząc tu pierwszy raz.
pienc lat temu tu weszlem i spodziewalem sie ze bendzie tu jakis poziom, ale tu buraki som same popieram wienc
Adam Gliniany (398 punktów)
>Prosiłbym o usunięcie mojego konta z Racjonalisty -
>spodziewałem się czegoś innego wchodząc tu pierwszy raz.
Pełna drama.
Wypłacz mi tako rzekę.

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365