 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Sprawy portalu
| Napisano | Autor | Tytuł | | 05-09-2010 11:50 | Dzikowski (0 punktów) | Konto do usunięcia | Prosiłbym o usunięcie mojego konta z Racjonalisty - spodziewałem się czegoś innego wchodząc tu pierwszy raz. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
2 na 2 | Ojciec Lesiotr (6102 punktów) | >Prosiłbym o usunięcie mojego konta z Racjonalisty - >spodziewałem się czegoś innego wchodząc tu pierwszy raz.
Precz z moich oczu!... posłucham od razu, Precz z mego serca!... i serce posłucha, Precz z mej pamięci!... nie, tego rozkazu Moja i twoja pamięć nie posłucha.
Mickiewicz. I wszystko jasne.
W imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego. Amen.
|
|
| Adrian Sokołowski (66 punktów) | A czegóż to się jaśnie forumowicz takiego spodziewał ?, czy uraczy waść wszystkich, co tak waszą nadąsaną osobę tak rozczarowało ?. Ja osobiście jestem jak najbardziej ciekaw - jeżeli to coś złego, to po moderacji możemy się zapewne spodziewać poprawy. Odchodzi waść w świat pogniewany, a nie daje nawet znać dlaczego  .
|
|
 | 3 na 3 | Dzikowski (0 punktów) | > A czegóż to się jaśnie forumowicz takiego spodziewał ?, czy uraczy waść wszystkich, co tak waszą nadąsaną osobę tak rozczarowało ?. Ja osobiście jestem jak najbardziej ciekaw - jeżeli to coś złego, to po moderacji możemy się zapewne spodziewać poprawy. Odchodzi waść w świat pogniewany, a nie daje nawet znać dlaczego .> Ano to, że chociaż jest tu kilku ludzi, z którymi podejrzewam prywatnie bardzo chętnie bym podystkutował, to denerwuje mnie ciągnący się po całym forum swąd wojojującego ateizmu. Nie wiem w czym problem - ok, boga nie ma - i nagle dla niektórych osób robi się w życiu luka, którą muszą zapełnić głośnym tego mówieniem gdzie się da. Ja nie odczuwam potrzeby dzielania się z nikim swoimi refleksjami nt. mojego braku wiary i ironizowania jej przejawów u innych. O usunięcie konta proszę dlatego, że jak powiedziałem - zwczajnie nie podoba mi się klimat portalu, na którym spodziewałem się znaleźć wielu światłych ludzi, a znalazłem masę "nadąsanych" wojujących ateistów. Pozdro.
|
|
|  | 6 na 6 | Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów) | >Pozdro.
Idź z Bogiem, będzie Ci raźniej!
Prawdziwa młodość - to przymiot, który zdobywa się z wiekiem.
|
|
| |  | | Dzikowski (0 punktów) | >>Pozdro. > Idź z Bogiem, będzie Ci raźniej!
No to właśnie przykład tego o czym pisałem w poprzednim poście ;]
|
|
| | |  | 4 na 4 | nomilk (1013 punktów) |
No to właśnie przykład tego o czym pisałem w poprzednim poście ;]
Masz prawo uważać, że jest to komentarz "wojującego ateisty" - mam inne zdanie. Na szczęście domyślam się jak mogłaby wyglądać rozmowa z Tobą, więc rozmawiać nie będę.
three of a perfect pair
|
|
|  | 5 na 5 | Madman (7811 punktów) | O, na liście skojarzeń z ateizmem zapomniałem zamieścić wojowniczości. Dziękuję za przypomnienie. Doprawdy, niewiele trzeba, by na miano wojującego ateisty sobie zasłużyć. Wystarczy wstać z kolan...
|
|
 | 2 na 2 | nomilk (1013 punktów) | A czegóż to się jaśnie forumowicz takiego spodziewał ?, czy uraczy waść wszystkich, co tak waszą nadąsaną osobę tak rozczarowało ?. Ja osobiście jestem jak najbardziej ciekaw - jeżeli to coś złego, to po moderacji możemy się zapewne spodziewać poprawy. Odchodzi waść w świat pogniewany, a nie daje nawet znać dlaczego .A po co ten ironiczny, zjadliwy komentarz? Jakieś sensowne podstawy?
three of a perfect pair
|
|
|  | 1 na 1 | Adrian Sokołowski (66 punktów) | A to dlatego, że słowa "spodziewałem się czegoś innego wchodząc tu pierwszy raz." uraziły mnie - jako użytkownik forum poczułem się "objęty" tymi słowami. Jest jasne że zacytowane przeze mnie słowa są równie ironiczne i zjadliwe, więc czy to są " sensowne podstawy " ?.
Proszę bardzo.
|
|
| |  | 1 na 1 | nomilk (1013 punktów) | więc czy to są " sensowne podstawy "
tak, Adrianie, w świetle późniejszych wypowiedzi "likwidującego konto" są dla mnie logiczne.
three of a perfect pair
|
|
5 na 5 | Piękny Lolo (2082 punktów) | Pospieszył się Pan z tą decyzją. Należało najpierw zapoznać się z moją twórczością, a wtedy pozostałby Pan tak pod moim urokiem, jak i na forum.
|
|
6 na 6 kiryl (2975 punktów) (zablokowany) | >Prosiłbym o usunięcie mojego konta z Racjonalisty - >spodziewałem się czegoś innego wchodząc tu pierwszy raz. pienc lat temu tu weszlem i spodziewalem sie ze bendzie tu jakis poziom, ale tu buraki som same popieram wienc
|
|
3 na 3 | Adam Gliniany (398 punktów) | >Prosiłbym o usunięcie mojego konta z Racjonalisty - >spodziewałem się czegoś innego wchodząc tu pierwszy raz. Pełna drama. Wypłacz mi tako rzekę.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|