>Wybacz, że się czepiam.
A bo sie czepiasz, ta autorka, przyszły magister napisze, ze tylko 111 z racjonalisty, 15 z frondy itd. ma takie poglądy a nie inne. I będzie koszernie, chociaż zupełnie bez sensu.
Ale jak widać w Polsce panuje komusza idea ze zmiany ilościowe prowadza do zmian jakościowych. Produkuje sie wiec magistrów, doktorów z habilitacjami i bez za państwowe i za prywatne i w Końcu społeczeństwo dojrzeje do intronizacji Chrystusa na Króla Polaki z Korwinem jako zastępca.
|