Racjonalista - Strona głównaDo treści
Papież

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
NapisanoAutorTytuł
17-09-2010 18:59pawel9308 (104 punktów)Papież
0 na 2
Jak myślicie czy była realne zagrożenie na życie papierza Benedykta XVI .

Uważam, że to był sposób aby zmniejszyć protesty przeciwko papieżowi i kościołowi.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Mariusz Agnosiewicz (moderator)
>papierza Benedykta XVI

Proszę o sprawdzanie wpisów na edytorze tekstów, który posiada sprawdzanie pisowni, aby nie puszczać wpisów z takimi błędami ort.

Poza tym - dla ułatwienia dyskusji dla tych, którzy nie śledzą na bieżąco serwisów informacyjnych - proszę o podawanie źródła informacji którą się komentuje.

I po trzecie wreszcie - tytuł nowego wątku powinien być bardziej informatywny.
18-09-2010 00:11 
 Ocena 5 na 5
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
>>papierza Benedykta XVI
> Proszę o sprawdzanie wpisów na edytorze tekstów, który posiada sprawdzanie pisowni, aby nie puszczać wpisów z takimi błędami ort.

Gdyby mu się te "ż" i "rz" pomyliły wyraz wcześniej, edytor nic by nie dał .
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
>Jak myślicie czy była
Oczywiście, że była. Papieża przyjechać i mogła być aresztowana przez Riczard Dawkins.


Czasami diabeł mnie kusi, aby uwierzyć w Boga.
Kowalska (14008 punktów)
>Jak myślicie czy była realne zagrożenie na życie papierza Benedykta XVI .

   "Była realne zagrożenie". Po tragedii smoleńskiej każdy jest zagrożony, ponieważ Jarosław K. wie co mówi oraz Zbigniew Ch. czyli Bronisław K. nie wiedzą, a to daje odpór wszelkim spekulacjom oraz mediom, które kłamią. Żyjemy w praworządnym kraju. PRAWDA ZWYCIĘŻY!

>Uważam, że to był sposób aby zmniejszyć protesty przeciwko papieżowi i kościołowi.

   Hmmmmm..... Zmniejszyć..... Ja tam nie zmniejszam. Likwiduję, i spokój.

A! I nie zapominajmy, że PRAWDA ZAWSZE ZWYCIĘŻY!

Amen. Że tak powiem.

Kocham to forum. Jeden syzyf i malaria.
MUZGOJAD (276 punktów)
Amen. Że też tak powiem.

Wróć do listy wątków działu Kościół i antyklerykalizm
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365