Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wyślij parę jednopłciową z Polski w kosmos!

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
26-09-2010 19:58minusmn (5 punktów)Wyślij parę jednopłciową z Polski w kosmos!
Ocena 4 na 4
Wyślij parę jednopłciową z Polski w kosmos!
Od każdego zależy czy któraś z par z Polski zostanie pierwszą w historii parą jednopłciową która wezmie ślub w samolocie. Zachęcam do głosowania na pary z Polski.
W konkursie można do 10 pazdziernika co 24h oddawać na ile par się chce po głosie z danego adresu IP odcinając kupony na stronie:
love.flysas.net/showall.php
Więcej informacji: trzyczesciowygarnitur.blogspot.com/
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

spray (5875 punktów)
>Wyślij parę jednopłciową z Polski w kosmos!
Znaczy - mamy pary jednopłciowe wykopać z Ziemi ? Tej Ziemi?

>Od każdego zależy czy któraś z par z Polski zostanie pierwszą w historii parą jednopłciową która
>wezmie ślub w samolocie.
Aaaa...
Tyle, że przyjęło się uważać, iż dla nas kosmos zaczyna się trochę wyżej

Poważniej:
cel szlachetny, ale wygląda mi to na reklamę firmy SAS.
Kuba Śruba aka B2BW (3184 punktów)
>Wyślij parę jednopłciową z Polski w kosmos!
Maiłem nadzieję, że można w kosmos wysłać parę Jarek K i Zbyszek Z, ale nie było na liście
Oddałem więc głos na Polki, które mają szansę wygrać

Jak mogę uwierzyć w Boga, gdy właśnie w zeszłym tygodniu mój język wkręcił się w wałek elektrycznej maszyny do pisania? - W. Allen
26-09-2010 21:52 
 Ocena 2 na 2
spray (5875 punktów)

>Oddałem więc głos
Pal licho reklamy.
Też oddam.
Ale coś i tak mi ciągle nie pasi...
Po prostu nienawidzę wiązania humanizmu, altruizmu i racjonalizmu z merkantylizmem.
Wychodzi, jak by nie patrzeć, koniunkturalizm o wyjątkowo obłudnym obliczu.
Ten przypadek należy do mniej rażących.
Tak przy okazji... gdzie jest nasz sztandarowy liberał - ekhm - logiczny ?
On jeden mi wyjaśni, że tylko Wolny Rynek tak moją Wolną Wolę ukształtuje, że niczego tak nie będę pożądała, jak tylko Bardziej Wolnego Rynku
Wszystko na sprzedaż, że tak powiem...
A do socjalizmu , to mamy chyba z 600 lat, a nie - jak myślałam naiwnie - 75.
26-09-2010 21:58 
 Ocena 1 na 1
spray (5875 punktów)
>>Oddałem więc głos
>Pal licho reklamy.
>Też oddam.

Excuse-moi!
Nie oddam, bo trzeba sobie najpierw konto na FB załozyć.
A, takiego... SASa!
Kuba Śruba aka B2BW (3184 punktów)
>Nie oddam, bo trzeba sobie najpierw konto na FB załozyć.
To dziwne, mnie o nic takiego nie prosili. Być może byłem przypadkiem zalogowany na FB, nie zwróciłem uwagi. Może ktoś z forumowiczów zweryfikuje


Jak mogę uwierzyć w Boga, gdy właśnie w zeszłym tygodniu mój język wkręcił się w wałek elektrycznej maszyny do pisania? - W. Allen
petervanweyden (10 punktów)
>Wyślij parę jednopłciową z Polski w kosmos!

Racjonalnie rzecz biorąc, nie uratują ludzkości od wyginięcia
Kuba Śruba aka B2BW (3184 punktów)
>Wyślij parę jednopłciową z Polski w kosmos!
Lepiej do Ostrołęki, tam ludzie są bardzo tolerancyjni!
Gorąco polecam, umarłem ze śmiechu:
Filmik


Jak mogę uwierzyć w Boga, gdy właśnie w zeszłym tygodniu mój język wkręcił się w wałek elektrycznej maszyny do pisania? - W. Allen
Kowalska (14008 punktów)
>Wyślij parę jednopłciową z Polski w kosmos!
>Od każdego zależy czy któraś z par z Polski zostanie pierwszą w historii parą jednopłciową która
>wezmie ślub w samolocie.

   To w kosmosie nie ma Boga i pary jednopłciowe mogą tam bezkarnie grzeszyć i śluby brać? Skandal. Mam nadzieję, że Kościół coś z tym zrobi. Dziwisz ma telefon do Boga, i całe szczęście, bo to już ludzkie pojęcie przechodzi.

A w ogóle to KSIĘŻA W KOSMOS! EWANGELIZOWAĆ!



Pomoc terapeutyczna oraz psychologiczna - całodobowo.
01-10-2010 23:45 
 Ocena 4 na 4
spray (5875 punktów)

>
A w ogóle to KSIĘŻA W KOSMOS! EWANGELIZOWAĆ!


Łatwo Ci mówić...
Ojciec Lacymon próbował... I co?
Niech ja cytat znajdę...
01-10-2010 23:50 
 Ocena 3 na 3
Kowalska (14008 punktów)
>>
A w ogóle to KSIĘŻA W KOSMOS! EWANGELIZOWAĆ!

>Łatwo Ci mówić...
>Ojciec Lacymon próbował... I co? Niech ja cytat znajdę...

   Lem wiecznie żywy


Pomoc terapeutyczna oraz psychologiczna - całodobowo.
02-10-2010 09:10 
 Ocena 2 na 2
apud (4399 punktów)
>>>
A w ogóle to KSIĘŻA W KOSMOS! EWANGELIZOWAĆ!

>>Łatwo Ci mówić...
>>Ojciec Lacymon próbował... I co? Niech ja cytat znajdę...
>    Lem wiecznie żywy
>
Pomoc terapeutyczna oraz psychologiczna - całodobowo.


Lem jest nieśmiertelny.

Delektuje sie po latach właśnie teraz Kobyszczem. Szkoda, ze dyskutanci na tematy głębokie tego nie czytali!!!

PS
Za długie aby wkleić tu, no i prawa autorskie.
Vytautas (4394 punktów)
>>
A w ogóle to KSIĘŻA W KOSMOS! EWANGELIZOWAĆ!

   To mi przypomina stary napis na murze: "Polska dla Polaków, ziemia dla ziemniaków, Księżyc dla księży".
02-10-2010 08:27 
 Ocena 1 na 1
apud (4399 punktów)
>>>
A w ogóle to KSIĘŻA W KOSMOS! EWANGELIZOWAĆ!

>   To mi przypomina stary napis na murze: "Polska dla Polaków, ziemia dla ziemniaków, Księżyc dla księży".
>
Zapomniales o Syjonistach do Syjamu
02-10-2010 08:57 
 Ocena 1 na 1
Vytautas (4394 punktów)
>>>>
A w ogóle to KSIĘŻA W KOSMOS! EWANGELIZOWAĆ!

>>   To mi przypomina stary napis na murze: "Polska dla Polaków, ziemia dla ziemniaków, Księżyc dla księży".
>>
>Zapomniales o Syjonistach do Syjamu
>
   Ten napis o syjonistach był na starym płocie, z czasów późnego Gomułki. Potem płot zgnił, a postawiono mur, na którym pojawił się napis jak wyżej.

Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365