> mógłby ktoś mi wytłumaczyć różnicę między złem moralnym a ontycznym?
To bardzo proste. Jeżeli chcesz aby ktoś inny odrobił za Ciebie zadanie domowe, to jest to zło moralne. A jeżeli nie widzisz w takim postępowaniu nic złego, to jesteś złem ontycznym.
|