Racjonalista - Strona głównaDo treści
Co to jest Unia Lewicy III RP?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
11-10-2010 14:21apud (4399 punktów)Co to jest Unia Lewicy III RP?
Ocena 1 na 1
>Rada Krajowa Unii Lewicy III RP
>Warszawa, 11.10.2010

Oswieccie mnie, bom nietutejsza. Co to jest ta Unia Lewicy III RP?

To jakaś partia, organizacja społeczna, osobowość prawna czy co?

Bo jak słychać i czytać, to zra sie na tej lewicy jak i na prawicy czyli po polsku. Każdy z każdym.

Borowski z Millerem, Napieralski z Olejniczakiem, Toruń z Łagowem, Miller z Kwaśniewskim, nawet Senyszynowa z Palikotem

Kurcze, jaka nowa kanapę kto wymyślił wstawił do salonu?

Albo unie wynalazł nie europejska???!!!
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Maddy (12885 punktów)
(zablokowany)
Odp: Apel o powołanie sejmowej komisji śledczej ds. Komisji Majątkowej
>>Rada Krajowa Unii Lewicy III RP
>>Warszawa, 11.10.2010
>Oswieccie mnie, bom nietutejsza. Co to jest ta Unia Lewicy III RP?
>To jakaś partia, organizacja społeczna, osobowość prawna czy co?
>Bo jak słychać i czytać, to zra sie na tej lewicy jak i na prawicy czyli po polsku. Każdy z każdym.
>Borowski z Millerem, Napieralski z Olejniczakiem, Toruń z Łagowem, Miller z Kwaśniewskim, nawet Senyszynowa z Palikotem
>Kurcze, jaka nowa kanapę kto wymyślił wstawił do salonu?
>Albo unie wynalazł nie europejska???!!!

unia-lewicy.org/statut.html

Tu ich strona. Taka kanapa w budowie. Zakładka "o nas" jest pusta ale jest statut.


"Ateizm jest religią w takim samym stopniu w jakim nie zbieranie grzybów jest hobby"
11-10-2010 15:18 
 Ocena 1 na 1
simo.hayha. (433 punktów)
>Zakładka "o nas" jest pusta ale jest statut.>

Słyszałem coś o tym ruchu. Z tego co wiem działa tam Kotliński (fakty i mity)
czy Musiał (RACJA), na marginesie on chyba był na MAiA 2010, jeśli nie - poprawcie mnie. Tak więc postacie ideowo niedalekie, choć honorowym członkiem jest Jaruzelski i z tego co się orientuje sporo członków ''starej gwardii'' SLD działa w tym ruchu. Uczucia więc mieszane, czy to nie jakaś kiełbasa wyborcza, ale ideę poprzeć warto.
Mariusz Agnosiewicz (moderator)
Unia Lewicy to partia współzakładana przez Jarugę-Nowacką: pl.wikipedia.org/wiki/Unia_Lewicy_III_RP
simo.hayha. (433 punktów)
>Unia Lewicy to partia współzakładana przez Jarugę-Nowacką:>

okej, mój błąd. Ale z Musiałem się nie pomyliłem. Jest obecnym przewodniczącym (za wiki)
12-10-2010 11:03 
 Ocena 1 na 1
apud (4399 punktów)
>Unia Lewicy to partia współzakładana przez Jarugę-Nowacką: pl.wikipedia.org/wiki/Unia_Lewicy_III_RP

Mariuszu,
Z tego linku nic konkretnie nie wynika, ani to partia polityczna, tylko unia (zjednoczenie) maleńkich partyjek, z 10 przykazaniowym statutem.

No i tam jest wymieniana Szyszkowska, moja faworyta od frazeologii niezrozumiałej dla nikogo. Prostota procesu kolistego ciemność Białych płaszczmyż itd.

Ostatnio, zdaje sie, kaczystka zatroskana Janeczkiem, zdaje sie i sie nie upieram.

Robienie polityki wymaga talentu a nie dobrych chęci. Polityka moze sie podobać albo nie, moze byc brudna, ohydna, odrażająca ale musi byc skuteczna. Amatorzy nie maja szans.

Wniosek w sprawie zostanie najprawdopodobniej odrzucony ze względów formalnych. Oby został osmieszony, przynajmniej bedzie sie o nim gadac.
12-10-2010 00:29 
 Ocena 1 na 1
spray (5875 punktów)
>Taka kanapa w budowie. Zakładka "o nas" jest pusta ale jest statut.

Statut, jak statut. Program jest!
Śliczny bardzo i - tak nam dopomóż Bóg - oby prawdziwy! Znaczy: program, nie bóg.

Tylko , w głowe zachodzę, czemu pod takimi samymi hasłami dzielą się ,zamiast jednoczyć?

Aaaa... staut?
12-10-2010 02:16 
 Ocena 1 na 1
apud (4399 punktów)
>>Taka kanapa w budowie. Zakładka "o nas" jest pusta ale jest statut.
>Statut, jak statut. Program jest!
>Śliczny bardzo i - tak nam dopomóż Bóg - oby prawdziwy! Znaczy: program, nie bóg.
>Tylko , w głowe zachodzę, czemu pod takimi samymi hasłami dzielą się ,zamiast jednoczyć?
>Aaaa... staut?

Statut maja a na rozkład jazdy nie popatrzyli.
Parowoz dziejów odjechał i nie wróci. Szyny zardzewiały i podkłady sprywatyzowane.

PS
Przeczytalam ten statut. Jezus mario skoczowska, jak by gospodyni Szwejka zawołała.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365