Co to się dzieje z tymi plusami i minusami!? Klikam ,,plus'', a wyświetla mi ,,Już oddałeś głos na tę wypowiedź''. Myślałem, że to kwestia grafiki - czasami, jak przewinę tekst i kliknę w innym miejscu, to załapie. Ale czasem się ,,uprze'' i ni go w d...ę, ni go w oko...
|