Racjonalista - Strona głównaDo treści
trudności z dostaniem sie do niektórych wątków

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
12-10-2010 22:16MarcinK (9189 punktów)trudności z dostaniem sie do niektórych wątków
Ostatnio zauważyłem, że nie da się wejść na niektóre wątki np. www.racjonalista.pl/forum.php/s,366197

Prowadziłem tam dyskusję i chciałem odpowiedzieć ale nie mogę tam wejść. To już drugi taki przypadek ostatnimi czasy ale ten poprzedni (już nie pamiętam jaki) udało mi się obejść klikając na link w powiadamiającym mejlu o odpowiedzi na wypowiedź. Co ciekawe inne wątki działają bez zarzutu. Czy jest jakaś tego przyczyna?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

webmaster (moderator)
Wątek jest i działa, czyli problem leży gdzie indziej. Opisz proszę co się dzieje:
racjonalis(*)emu-z-portalem-racjonalistapl/
MarcinK (9189 punktów)
>Wątek jest i działa, czyli problem leży gdzie indziej. Opisz proszę co się dzieje:
>racjonalis(*)emu-z-portalem-racjonalistapl/

wysłane
spray (5875 punktów)
>Wątek jest i działa, czyli problem leży gdzie indziej. Opisz proszę co się dzieje:
>racjonalis(*)emu-z-portalem-racjonalistapl/

Foo(u)ct - jest i działa. Ale jakieś czary-mary się zdarzają.
Juz kiedyś sygnalizowałam, ale pewnie w niewłaściwym dziale :
z linku "nowe wypowiedzi" uzyskuję czasem wypowiedzi od roku 1284 , albo coś koło tego. Zwykle bez godziny, lecz kiedy juz jest, to np. 97:78.
Pierwszy dostępny wątek niezmiennie dotyczy kształtu serwisu,zaraz potem pytanie o to, jakiego tłumaczenia Biblii się trzymać. A pochodzi z epoki dinozaurów, dokładnie - z roku 2002.
Trzeba ręcznie przesterować kalendarzem na aktualną datę. A zaraz apiat' to samo!
Ja jestem dinozaurem, to mi jakoś szczególnie nie wadzi.

Ale wkurzyć czasem potrafi!
WTF ???
TyDraniu (6569 punktów)
>WTF ???

Wygląda mi na to, że ciasteczko się psuje.

W takiej sytuacji robię wylogowanie i ponowne zalogowanie.
MarcinK (9189 punktów)
>Wątek jest i działa, czyli problem leży gdzie indziej. Opisz proszę co się dzieje:
>racjonalis(*)emu-z-portalem-racjonalistapl/

już działa

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365