Mam przyjemność zaprosić wszystkich członków i sympatyków Polskiego Stowarzyszenia Racjonalistów na spotkanie krakowskiego oddziału, które odbędzie się w nowym lokalu w Krakowie, przy ulicy Karmelickiej 51. Jest to pub "U Teresy", lokal mamy za darmo, tylko za konsumpcję. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 28 października 2010r, o godzinie 18.00 i potrwa gdzieś do godziny 20.00 Tematem spotkania będzie między innymi wybór delegatów na grudniowy Zjazd i Festiwal PSR, który odbędzie się w tym roku we Wrocławiu. Sprawa jest pilna, dlatego też prosi się o liczne przybycie. Jeszcze raz serdecznie zapraszam. Adam Manterys |