Racjonalista - Strona głównaDo treści
Inwigilacja PiS

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
25-10-2010 19:51Kowalska (14008 punktów)Inwigilacja PiS
Ocena 5 na 5
   Partia PiS zapowiedziała dzisiaj, że "maksymalnie została wzmożona inwigilacja internautów".
Mam pytanie zatem:

Jak chronione są nasze dane na forum?

Oni oszaleli, i to nie są żarty. Ja się o szóstej rano nie lubię budzić....
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
>    Partia PiS zapowiedziała dzisiaj, że "maksymalnie została wzmożona inwigilacja
>internautów".


A nie podała przez kogo?
25-10-2010 21:09 
 Ocena 4 na 4
Kowalska (14008 punktów)
>>    Partia PiS zapowiedziała dzisiaj, że "maksymalnie została wzmożona inwigilacja
>>internautów".


>A nie podała przez kogo?

   Ty Big jak dziecko. Jak Ci podadzą, to już masz jak na tacy. Inwigilować Cię będą szeroko rozumiane służby.

I spróbuj mi wejść na strony erotyczne..... Już ja mam kontakty.


Pomoc terapeutyczna oraz psychologiczna - całodobowo.
metsys (1088 punktów)
> Inwigilować Cię będą szeroko rozumiane służby.
>I spróbuj mi wejść na strony erotyczne..... Już ja mam kontakty.

Jesteśmy światopoglądowo niezależni. Preferencyjnie również. Też mam kontakt. Wtyczka pasuje. Nawet kościelnie jest ideologicznie poprawna. Nic mnie do Twoich elektryczności, ale służby, masz rację. Mogą odłączyć zasilanie. Zostanie bateria. Im większa, tym chyba zaradniejsza?


jestem jednym z miliardów szczęściarzy pośród bilionów pechowców, któremu udało się zobaczyć świat...
kognitywista (3391 punktów)
>Inwigilować Cię będą szeroko rozumiane służby.
To istnieją jakieś służby ?
Myślałem, że to wymysł ciemnogrodu. A to ci niespodzianka ...

>I spróbuj mi wejść na strony erotyczne.....
Tobie postaramy się nie wchodzić ...
25-10-2010 21:12 
 Ocena 1 na 1
spray (5875 punktów)
>>    Partia PiS zapowiedziała dzisiaj, że "maksymalnie została wzmożona inwigilacja
>>internautów".
A nie podała przez kogo?

Dobre pytanie - bo na razie to jest prawdopodobnież projekt. Ciźbi ktoś chlapnął, panie Pisanka, na temat "zaawansowania prac nad projektem"?
25-10-2010 22:36 
 Ocena 3 na 3
MarcinK (9189 punktów)
>>    Partia PiS zapowiedziała dzisiaj, że "maksymalnie została wzmożona inwigilacja
>>internautów".
A nie podała przez kogo?

Macierewicz's Wunder Team.
25-10-2010 22:59 
 Ocena 4 na 4
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
>Macierewicz's Wunder Team.
Dotąd, w tym konkretnym wypadku, zespół zwykle jako syndrome tłumaczono, ale kto wie, w dzisiejszych czasach nie sposób być na bieżąco, zwłaszcza w dziedzinie epidemiologii...
26-10-2010 08:57 
 Ocena 2 na 2
MarcinK (9189 punktów)
>>Macierewicz's Wunder Team.
>Dotąd, w tym konkretnym wypadku, zespół zwykle jako syndrome tłumaczono,

To może być "syndrom Stirlitza".

Coś z rana dla humoru:

Stirlitz budzi się koło drugiej i mówi do siebie:
- Pierwsza też była dobra..
Piękny Lolo (2082 punktów)
>    Partia PiS zapowiedziała dzisiaj, że "maksymalnie została wzmożona inwigilacja
>internautów".
Mam pytanie zatem:
>Jak chronione są nasze dane na forum?

Dane danymi, ale ważniejszym może się okazać to, kto z kim na forum dyskutuje. Ja na wszelki wypadek przestanę odpowiadać na posty neoliberałów.
   
spray (5875 punktów)

>Dane danymi, ale ważniejszym może się okazać to, kto z kim na forum dyskutuje. Ja na wszelki wypadek przestanę odpowiadać na posty neoliberałów.

Taaa...?
A jeśli PiS przepadnie, a PO pójdzie po linii, ale bez błędów i wypaczeń, hę?!
Toć też mieli takie pomysły...

Zostaje Palikot, bo przynajmniej jeszcze nie wiadomo, co z niego wyrośnie!
Jakby co, można wykręcać się sianem (łatwopalne), a kota ogonem, hehe...
metsys (1088 punktów)

>Zostaje Palikot, bo przynajmniej jeszcze nie wiadomo, co z niego wyrośnie!

Ja tam już czuję fajną marychę!

jestem jednym z miliardów szczęściarzy pośród bilionów pechowców, któremu udało się zobaczyć świat...
spray (5875 punktów)
>>Zostaje Palikot, bo przynajmniej jeszcze nie wiadomo, co z niego wyrośnie!
>Ja tam już czuję fajną marychę!

Otóż to!
A on wódkę sprzedaje!
A ten od dopalaczy też co innego zasysa podobno.
I jak tu na jednej fali z Rodakiem surfować ...
spray (5875 punktów)

>Oni oszaleli, i to nie są żarty. Ja się o szóstej rano nie lubię budzić....
>
lubczasopi(*)lacja-podstawowe-narzedzie-pis
wiadomosci(*)-tres,1,3741578,wiadomosc.html
Napad na biuro w Łodzi tak ich nakręcił???
Jakim cudem?!
Czy dawno nosili sie z pomysłem?

No, ale nic ... nic...
Zachowajmy zimna krew

Wszystkich niezadowolonych i dających niezadowoleniu wyraz w internecie, to nie "przerobią", ni huhu! Żeby się nie udławić, z konieczności będą zmuszeni do wyławiania - ich zdaniem - najgroźniejszych.
Ale... skoro ma owę Silną Grupę Pod Wezwaniem wspierać armia wolontariuszy... hehe...
Już widzę ten cyrk!

"Oszołomy na tropie konkurencji", czy "Historia pewnego obłędu"?
Tak się zastanawiam, jaki tytuł lepszy do tytułu podrozdziału w przyszłych podręcznikach historii

Hmmm... jeśli pomysł przejdzie - wszyscy zapłacimy w brzęczącej monecie i za trud Nieustraszonych Tropicieli , i za przyszłe Dostojne Komisje Sejmowe Badające...

Bo u nas zawsze! zawsze! zawsze tylko po czasie! pada pytanie Qui custodiet ipsos custodes?
Kowalska (14008 punktów)
   Nie radziłabym się śmiać.

Ostatno słyszałam, że karaoke zabronią, "bo powtarzanie cudzych tekstów jest przestępstwem".


Pomoc terapeutyczna oraz psychologiczna - całodobowo.
25-10-2010 21:10 
 Ocena 3 na 3
Piękny Lolo (2082 punktów)
>    Nie radziłabym się śmiać.

Daleko mi do żartów w sytuacji, gdy wypowiedź big_zyda z godziny 21.03 jest przed moją z godziny 20.29. To niepokojące, tak uważam.
   
25-10-2010 21:40 
 Ocena 1 na 1
Kowalska (14008 punktów)
>Daleko mi do żartów w sytuacji, gdy wypowiedź big_zyda z godziny 21.03 jest przed moją z godziny 20.29. To niepokojące, tak uważam.

   Kuźwa.... Patrzę i patrzę na ten post.......

To ZNAK. Jesteś Wybrańcem, i gratuluję Ci Wykorzystaj to.


Pomoc terapeutyczna oraz psychologiczna - całodobowo.
25-10-2010 22:35 
 Ocena 1 na 1
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
>>    Nie radziłabym się śmiać.
>Daleko mi do żartów w sytuacji, gdy wypowiedź big_zyda z godziny 21.03 jest przed moją z godziny 20.29. To niepokojące, tak uważam.

Uspokajam:

- nie zwariowałeś;
- nie namierzyli Cię Mędrcy Syjonu;
- w Pętlę Czasu takoż nie wpadłeś.

Ściśle biorąc - gwarancji na powyższe nie daję, ale akurat fakt, że moja wypowiedź z 21.03 jest przed Twoją z 20.29, ma proste racjonalne wytłumaczenie.
Odpowiedź na wątek Kowalskiej zacząłem pisać zaraz po tym, gdy się on pojawił. Musiałem nagle przerwać, toteż odpowiedź w brudnopisie sobie zachowałem. Zamieściłem ją nieco później, gdy do sprawy powróciłem - zmieniwszy też nieco pierwotną wersję.
Forum działa jednak w ten sposób, że wypowiedzi zachowane w brudnopisach i później dopiero upublicznione zamieszcza wedle godziny zapisania rzeczy w brudnopisie, nie zaś godziny finalnej publikacji (tę tylko dla "porządku" podaje). Taki program.

EDIT: No, ale Wybrańcem, wynika z tego, też nie jesteś... cholera jasna... Cóż - taki program...
AdamGr (3037 punktów)
Ty z racji swojego niku będziesz wybrańcem i PiS i Radja Maryja
25-10-2010 23:36 
 Ocena 1 na 1
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
>Ty z racji swojego niku będziesz wybrańcem i PiS i Radja Maryja

Obiecanki-cacanki .
AdamGr (3037 punktów)
To co, droga młodzieży przechodzicie w konspirę czy bladym świtem przekraczacie granicę ?
Ach co to się bedzie działo , co będzie się działo...mam chrupki i pilota, talerz myk na astre..." ...dzisiaj o północy Prymas Polski ogłosił stan religijny...
Marian (5438 punktów)
   Zawsze jest Tor i FreeNet, żeby walczyć z takimi patologiami i nie dać się inwigilować.

   Pozdrawiam.

Jeśli nie zaznaczono inaczej, moją twórczość należy traktować jako CC-BY-SA 3.0
25-10-2010 22:01 
 Ocena 1 na 1
sceptymucha (moderator, 11470 punktów)
>   Zawsze jest Tor i FreeNet, żeby walczyć z takimi patologiami i nie dać się inwigilować.
Fajne.

Pozdrawiam

No cóż. Wszyscy próbujemy coś wyrazić. Niekoniecznie to, o czym myślimy, że próbujemy to wyrazić.
25-10-2010 22:13 
 Ocena 3 na 3
spray (5875 punktów)
>   Zawsze jest Tor i FreeNet, żeby walczyć z takimi patologiami i nie dać się inwigilować.

Kiedyś, panie, to tylko miece obosiecne byli!
Ale idziem z duchem casu i tera, panie, to mamy rakiety, antyrakiety i antyantyrakiety, a co!

A tsymojmy tak, kumie - bo jak nie bedziem tsymoć, to nas psytsymiom!
25-10-2010 22:28 
 Ocena 1 na 1
Marian (5438 punktów)
   Obawiam się, że nie mówię w ślůnskij godce

   Pozdrawiam.


Jeśli nie zaznaczono inaczej, moją twórczość należy traktować jako CC-BY-SA 3.0
25-10-2010 22:58 
 Ocena 2 na 2
spray (5875 punktów)
>   Obawiam się, że nie mówię w ślůnskij godce

Ja też nie. Nawet takiej fajnej czcionki, jak Ty, nie mam
25-10-2010 23:42 
 Ocena 1 na 1
Marian (5438 punktów)
>Ja też nie. Nawet takiej fajnej czcionki, jak Ty, nie mam
   Za to akcent masz dobry Dałem się nabrać

   Pozdrawiam.

Jeśli nie zaznaczono inaczej, moją twórczość należy traktować jako CC-BY-SA 3.0
Kowalska (14008 punktów)
   Wracając do tematu.

Ja serio pytam jak chronione są nasze dane na forum. I piszcie śmiało publicznie. I tak przetrzepani jesteśmy już aż miło.

Jarosław Kaczyński zapowiedział, że nie odpuści.


Pomoc terapeutyczna oraz psychologiczna - całodobowo.
Medieval (3004 punktów)

>Jarosław Kaczyński zapowiedział, że nie odpuści.

To jest gwóźdź do politycznej... zgadywanka...Jarosława.
26-10-2010 08:51 
 Ocena 1 na 1
Kowalska (14008 punktów)
>>Jarosław Kaczyński zapowiedział, że nie odpuści.

>To jest gwóźdź do politycznej... zgadywanka...Jarosława.

   Nie. Mediom to jest potrzebne. Im bardziej Kaczyński o nich mówi, tym bardziej one są wolne.

A będzie i tak jak zechce Walter, Tusk no i Kaczyński.

   Obywatele by coś mogli zmienić. No ale komu się chce?... Kabarety czasem wyśmiewają. Yhy. Ten Moralnego Niepokoju już 24h na dobę jest w telewizji. A śmieszny jest...... Ho ho...

Pomoc terapeutyczna oraz psychologiczna - całodobowo.
Medieval (3004 punktów)
>    Nie. Mediom to jest potrzebne. Im bardziej Kaczyński o nich mówi, tym bardziej one są wolne.
Moim zdaniem to tak nie działa. Wolny pozostał internet i może kilka gazet. TV pokazuje to co ludzie chcą oglądać, czyli spór, konflikt, cycki, katastrofę, ogólnie mięcho. Jak widzę jak dziennikarze TVN24 pouczają polityków w sprawie łagodniejszego języka i zgody dla dobra wspólnego, to to jest właśnie kabaret.
>A będzie i tak jak zechce Walter, Tusk no i Kaczyński.
Nie mówisz tego poważnie. Współczesna rzeczywistość wymknęła im się spod kontroli. To polityka sondażowa (jeśli większość za in vitro, to my też) i rozrywka. Tak jest w całej Europie. Czasem tylko akcja medialna "wykastrować pedofilii" dla ludu i "Tap modl" jako TV Kultura. W Faktach masz zawsze 7-8 newsów po max. 2 min. każdy, ostatni dowcipny. To daje 14 min. wiadomości ze świata...
>    Obywatele by coś mogli zmienić. No ale komu się chce?... Kabarety czasem wyśmiewają. Yhy.
Duże zróżnicowanie poglądów i potrzeb. Nie ma wspólnego "my obywatele". Często brak poglądów i to zdewaluowane wyższe wykształcenie na każdym kroku.

Pozdro
Kuba Śruba (3184 punktów)
To naprawdę zacne, że ten wątek trafił do działu "Bazgroły". To jest właściwe miejsce na bzdury autorstwa PIS.

PS Tak sobie obliczyłem, że skoro mają 25% poparcia w sondażach, poprzednicy w wątku są anty, to sympatia do PIS przypada właśnie na mnie... nie rozumiem

PPS Bardzo przepraszam moderatora i użytkowników za zamieszanie w wątku - mam problem z połączeniem internetowym

Jak mogę uwierzyć w Boga, gdy właśnie w zeszłym tygodniu mój język wkręcił się w wałek elektrycznej maszyny do pisania? - W. Allen
Kuba Śruba (3184 punktów)
Usunięte przez moderatora
Kuba Śruba (3184 punktów)
Usunięte przez moderatora
Kuba Śruba (3184 punktów)
Usunięte przez moderatora
Kuba Śruba (3184 punktów)
Usunięte przez moderatora
Matix (5786 punktów)
Ja bym nie wpadał w panikę. Platforma Obywatelska nas obroni!

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365