>każda nowa myśl o naturze Boga jest trudna do zaakceptowania... Natura boi się próżni.P.S. Jeżeli, co daj Bóg, Boga nie ma, to chwała Bogu. Ale jeśli, nie daj Boże, Bóg jest, to niech nas ręka boska broni.
>każda nowa myśl o naturze Boga jest trudna do zaakceptowania.... każda myśl o naturze Boga jest trudna do zaakceptowania.... Z definicji jest niepoznawalny...