Racjonalista - Strona głównaDo treści
Młodzież mamy naprawdę mądrą

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
06-11-2010 20:24Kowalska (14008 punktów)Młodzież mamy naprawdę mądrą
Ocena 3 na 5
Cytat:
Panie "Palikocie" zastanawia mnie czy zna pan prawdę o Polsce. Niech się pan nie wypiera, że niewie o co chodzi. Ja ją znam. Jestem na tyle mądra żeby ją znać. (chociaż mam 12 lat). Tusk i Komor i cała platforma to wtyki Rosji itd. Wszyscy są esbekami (założe się, żę pan też). Niech pan przestanie się błaźnić, jak pan obraża PIS to wszystko jest w porządku, a jakby ktoś z PIS obraził kogokolwiek ale by się afera zrobiła. Mam już dość Pana i tej całej Rosyjskiej Platformy (wiem, że pan już do niej nie należy). Chce pan sprawić żeby Polska upadła, żeby jej niebyło, teraz w Polsce jest tak jak pod zaborami, teraz są zabory unioeuropejska i rosyjska. Myśli Pan, że większość Polaków tego niewie, oczywiście, że wie. Całe ostatnie wybory były sfałszowane. To putin i tusk zabili Lecha Kaczyńskiego. (Już im to wybaczyłam bo prawdziwy katolik wybacza wszystko i nie popiera in vitro.) Gdy wtedy premier tusk przyjechał spotkać się z putinem przytulali się myśląc "udało nam się". Jak to my młodzież mówimy "żal.pl".


   A powiadają, że się społeczeństwo polityką nie interesuje. A już młodzież najmniej. A tu proszę. 12 latka, i taka mądra.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

AdamGr (3037 punktów)
Jedna na 10 000 ? Czy może na 50 000 ?
Co z pozostałą resztą i lalkami barbie ?
rexus (2343 punktów)
Dzieci powtarzają to, co usłyszą w domu.
Matix (5786 punktów)
Prowokacja?
06-11-2010 21:00 
 Ocena 3 na 3
Kowalska (14008 punktów)
>Prowokacja?

   Czyli nie ma aż taki głupich dzieci w Polsce. To dobrze.


"Nie rozkopuj kołdry, bo będę niedobry"
KORIUS (14106 punktów)
(zablokowany)
Oczywista oczywistość, że mamy do czynienia z ofiarą indoktrynacji Radia Maryja, babcia lub mama słuchają i wnuczka nasiąka banialukami. Amen !
Magda Kuprowska (640 punktów)
A myślałam,że się pośmieje. Została tylko zgaga
stilgar (7322 punktów)
Wygląda mi na "fake". Błędy ortograficzne wyglądają na zrobione specjalnie, a styl tego tekstu w ogóle nie przypomina stulu, w jakim piszą 12 latki, który jest dość charakterystyczny.
Alpha Phoenicis (4607 punktów)
>Wygląda mi na "fake". Błędy ortograficzne wyglądają na zrobione specjalnie, a styl tego tekstu w ogóle nie przypomina stulu, w jakim piszą 12 latki, który jest dość charakterystyczny.
Niekoniecznie. Moja siostra ma 10 lat i "zawstydziła" kilka osób na takim jednym forum, gdzie po stylu pisania dawali jej 14-16...
07-11-2010 12:09 
 0 na 2
Matix (5786 punktów)
I pewnie też jest moherową służką?
07-11-2010 13:59 
 Ocena 2 na 2
Alpha Phoenicis (4607 punktów)
>I pewnie też jest moherową służką?
Niby dlaczego tak uważasz, skoro nigdy nie widziałeś co ona napisała?
Wcale nie jesteś zabawny.
08-11-2010 16:46 
 Ocena 3 na 3
Kowalska (14008 punktów)
>Niekoniecznie. Moja siostra ma 10 lat i "zawstydziła" kilka osób na takim jednym forum, gdzie po stylu pisania dawali jej 14-16...

   Znaczy się czyli jak powiedział Adam Michnik.

Na pytanie "Ile pan ma lat?" odpowiedział: "Tyle ile wszyscy."

"Nie rozkopuj kołdry, bo będę niedobry"
pompa (524 punktów)
słyszałaś to na własne uszy czy wyczytałaś w necie? Jeśli to z neta wzięte, to źródło podaj.
Meretseger (61860 punktów)

>proszę. 12 latka, i taka mądra.
Aha. Znamy takich dwunastolatków w necie. "Cześć Aniu, ja też mam 12 lat i nazywam się Wojtek. Gdzie mieszkasz i do której szkoły chodzisz?"

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów "ty", choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365