Cytat:Panie "Palikocie" zastanawia mnie czy zna pan prawdę o Polsce. Niech się pan nie wypiera, że niewie o co chodzi. Ja ją znam. Jestem na tyle mądra żeby ją znać. (chociaż mam 12 lat). Tusk i Komor i cała platforma to wtyki Rosji itd. Wszyscy są esbekami (założe się, żę pan też). Niech pan przestanie się błaźnić, jak pan obraża PIS to wszystko jest w porządku, a jakby ktoś z PIS obraził kogokolwiek ale by się afera zrobiła. Mam już dość Pana i tej całej Rosyjskiej Platformy (wiem, że pan już do niej nie należy). Chce pan sprawić żeby Polska upadła, żeby jej niebyło, teraz w Polsce jest tak jak pod zaborami, teraz są zabory unioeuropejska i rosyjska. Myśli Pan, że większość Polaków tego niewie, oczywiście, że wie. Całe ostatnie wybory były sfałszowane. To putin i tusk zabili Lecha Kaczyńskiego. (Już im to wybaczyłam bo prawdziwy katolik wybacza wszystko i nie popiera in vitro.) Gdy wtedy premier tusk przyjechał spotkać się z putinem przytulali się myśląc "udało nam się". Jak to my młodzież mówimy "żal.pl". A powiadają, że się społeczeństwo polityką nie interesuje. A już młodzież najmniej. A tu proszę. 12 latka, i taka mądra. |