... gdy zobaczyłem w telewizji reklamę "ciast w pudełkach" do własnoręcznego zrobienia firmy Gellwe. Otóż ciasto owe to WADOWICKIE KREMÓWKI PAPIESKIE - powiedział lektor i dodał: ulubione ciasto wszystkich Polaków. Zastanowiłem się 5 razy, czy lektor się nie pomylił, albo słuch mnie zawodzi, ale niestety nie EEhhhhhh.... Dlaczego papieskie? Nie mogą być po prostu kremówki?!
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
Też widziałam tę reklamę. Cóż, akurat nie lubię kremówek. Pewnie jestem Żydówką... a może Chinką, co za różnica. Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów "ty", choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.