Jak czytam niektóre wypowiedzi (również własne, po jakimś czasie), to niekiedy się zastanawiam, czy autor nie był przypadkiem "pod wpływem". Może wprowadzić nowy punkt regulaminu forum, nie pozwalający na udział w dyskusji po przekroczeniu 0.2, no może 0.5, promila? To się da łatwo sprawdzić, są wirtualne alkomaty, jak np. ten: www.ilemogewypic.pl/alkomat.phpTaką aplikację można by włączyć do systemu logowania... Ja nie chcę krytykować innych, przecież sam bym chętnie czasami skorzystał! PS Dałbym wątek do "Sprawy portalu", ale coś mi się obraz rozmazuje i nie mogę znaleźć przycisku |