Racjonalista - Strona głównaDo treści
Maskotka Euro 2012: Bliźniacy polsko-ukraińscy

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
16-11-2010 14:07sirBuk_PanBuk (6257 punktów)Maskotka Euro 2012: Bliźniacy polsko-ukraińscy
Ocena 4 na 4
Co tam ekonomia! Co tam gospodarka! Ważne IGRZYSKA!
I proszę:

Maskotka Euro 2012: Bliźniacy polsko-ukraińscy zostali objawieni!

A imie ich bedzie do wyboru:
Wersje do głosowania:
1. Slavko i Slavek
2. Siemko i Strimko
3. Klemek i Ladko


Wersja 2 jest hard: Siema i Stringi - bo tak to już kilka osób "opowiedziało" dalej...

A ja się pytam: dlaczemu nie LECHu i JAROsław?

Przecież i tę katastrofę będzie trzeba jakoś godnie uczcić - nie lepiej wcześniej niż później?

Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Jackov (298 punktów)
Bardziej podobała mi się pierwotna wersja tych maskotek.


AdamGr (3037 punktów)
To powyżej odpowiada realizmowi a nie tej uśmiechniętej ułudzie szczęśliwości.
I nazwać ich "Kibol" i "Lobik".
Kowalska (14008 punktów)
>Maskotka Euro 2012: Bliźniacy polsko-ukraińscy zostali objawieni!

>>

>A ja się pytam: dlaczemu nie LECHu i JAROsław?

   Bo te maskotki mają ładne zęby. A Lechu i Jaro nie.

   Moja propozycja na nazwy dla nich to Macierewicz i Fotyga. Nikt Polski tak wspaniale nie reprezentuje na arenie międzynarodowej. Uczcijmy ich jakoś.

EDIT: Po namyśle uważam, że najlepszymi maskotkami na Euro 2012 byliby ci:

Kuba Śruba (3184 punktów)
Najwspanialsze co Bóg wymyślił w temacie bliźniaków, to dla mnie siostry Olsen

Któż nie uwielbiał filmów z nimi, mimo, że scenariusze były klonami jak same siostry...

Jak mogę uwierzyć w Boga, gdy właśnie w zeszłym tygodniu mój język wkręcił się w wałek elektrycznej maszyny do pisania? - W. Allen
sirBuk_PanBuk (6257 punktów)
...mimo, że scenariusze były klonami jak same siostry...

ech...
a... jak się to ma do ekonomii? Bo na "małolitrażowe" to nie wyglądają...
17-11-2010 14:00 
 Ocena 1 na 1
Kuba Śruba (3184 punktów)
>a... jak się to ma do ekonomii?
To ekonomii mało, ale do wydarzenia sporo: zawsze będzie można stanąć przed takim maskotkami, zadumać się i powiedzieć: "Euro 2012: Jaka piękna katastrofa..."

Jak mogę uwierzyć w Boga, gdy właśnie w zeszłym tygodniu mój język wkręcił się w wałek elektrycznej maszyny do pisania? - W. Allen
AdamGr (3037 punktów)
Rozczochrane jakieś takie...sukienki szare od niewyprania....kocmołuchy.
Żeby chociaż cycuchy pokazały...a tak...e tam.
Kuba Śruba (3184 punktów)
>Żeby chociaż cycuchy pokazały...a tak...e tam.
Mówisz masz:
www.racyco(*)009/05/mary-kate-halloween.jpg



Jak mogę uwierzyć w Boga, gdy właśnie w zeszłym tygodniu mój język wkręcił się w wałek elektrycznej maszyny do pisania? - W. Allen
AdamGr (3037 punktów)
-i co mi tu z łapami ! ?
-motylki łapie....


Ale od razu porządniej wyglądają , nie ?
I proszę wystarczy tylko ciuchy do pralki włożyć i już lepiej.
Także dziewczyny dbajcie o czystość ubrań
kognitywista (3391 punktów)
>3. Klemek i Ladko
>

A Ladko to nie ten łysy w środku ?
Bo ja w futbolu za bardzo nie siedzę ...
17-11-2010 14:50 
 Ocena 1 na 1
sirBuk_PanBuk (6257 punktów)
>Bo ja w futbolu za bardzo nie siedzę ...
>
Teraz to chyba więcej siedzi "nie w futbolu"..
AdamGr (3037 punktów)
A gdzie ? w "ulu" ?

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365