Postanowiłem wtrącić swoje trzy grosze, do rozważań o katastrofie smoleńskiej. Myśl jakże oczywista, przyszła mi do głowy. Wyjaśnia ona wszelkie wątpliwości co do przyczyn tego smutnego wydarzenia. BÓG TAK CHCIAŁ Bo przecież gdyby nie chciał, to by nie doszło do katastrofy. Niezbadane są wyroki boskie.  |