Racjonalista - Strona głównaDo treści
Więc jak to jest z trzema obiektami na niebie

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
30-12-2010 01:41mimbla (175 punktów)Więc jak to jest z trzema obiektami na niebie
Zapewne temat na topie. Nie znalazłam takiego wątku, zatem proszę o wyrozumiałość jeśli jednak istnieje.
Już kilka razy dzięki Wam udało mi się utrzymać stabilny grunt pod nogami, także liczę, że i teraz wyrazicie swoje opinie.
Co sądzicie na temat owych trzech obiektów lecących w kierunku Ziemi? Czym one są wg Was i jakie ew. konsekwencje przewidujecie, jeśli rzeczywiście do nas dotrą.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

PiotrB (2937 punktów)
>Co sądzicie na temat owych trzech obiektów lecących w kierunku Ziemi?

O kurcze, nie wiem o co chodzi!

Edit: już wiem! To Borg! Opór jest daremny, zostaniemy zasymilowani!
30-12-2010 07:45 
 Ocena 3 na 3
Meretseger (61860 punktów)

>O kurcze, nie wiem o co chodzi!
Ja też nie...
>Edit: już wiem! To Borg! Opór jest daremny, zostaniemy zasymilowani!
Według mnie to trzy statki-roje Widm

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów "ty", choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.
30-12-2010 17:11 
 Ocena 1 na 1
Aleksander Głowacki (1725 punktów)
>Według mnie to trzy statki-roje Widm
Nie martw sie! SG-1 jest na posterunku
Meretseger (61860 punktów)
Może zechcesz przybliżyć temat? Co za obiekty? Jakiś link do publikacji?

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów "ty", choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.
maciek666 (1053 punktów)
>Może zechcesz przybliżyć temat? Co za obiekty? Jakiś link do publikacji?
Było parę dni temu na portalu gazety. Chodzi o jakieś trzy olbrzymie obiekty lecące w kierunku Ziemi. Obecnie znajdują się rzekomo za Plutonem. Do Ziemi mają dotrzeć w 2012!
Wiadomość i zdjęcia pokazała bodajże macedońska agencja prasowa.
30-12-2010 09:53 
 Ocena 1 na 1
maciek666 (1053 punktów)
>Może zechcesz przybliżyć temat? Co za obiekty? Jakiś link do publikacji?
Nie mogę znaleźć oryginalnego materiału, ale jest np. to:http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=6272910
Meretseger (61860 punktów)

>Nie mogę znaleźć oryginalnego materiału, ale jest np. to:http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=6272910
No popatrz, a ja myślałam, że 1 kwietnia to dopiero za 3 miesiące Tymczasem się okazuje, że to "statki".

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów "ty", choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.
30-12-2010 10:44 
 Ocena 1 na 1
maciek666 (1053 punktów)
>No popatrz, a ja myślałam, że 1 kwietnia to dopiero za 3 miesiące Tymczasem się okazuje, że to "statki".
To jeszcze nic. Im bliżej 2012-go tym więcej będzie takich rewelacji. Czekam na dalsze relacje z podróży owych "statków". Niedługo mają już być widoczne gołym okiem.
KORIUS (14106 punktów)
(zablokowany)
>Co sądzicie na temat owych trzech obiektów lecących w kierunku Ziemi? Czym one są wg Was i jakie ew. konsekwencje przewidujecie, jeśli rzeczywiście do nas dotrą.

-Wyluzuj ! Tego pełno lata w kosmosie, a gdyby to był coś groźnego trąbiłyby o tym wszystkie media. W razie czego Bruce Willis jest w pogotowiu. Jest wielu wypatrujących na niebie "groźnych obiektów" na pewno dadzą nam znać.
Luszek (348 punktów)
>Co sądzicie na temat owych trzech obiektów lecących w kierunku Ziemi? Czym one są wg Was i jakie
>ew. konsekwencje przewidujecie, jeśli rzeczywiście do nas dotrą.
To zapewne chmury drapieżnych ziemniaków odkrytych przez Ijona Tichego.
Konsekwencje mogą być poważne - to stworzenia bardzo agresywne jak z resztą wszystkie psiankowate.


Błędy usuń dotykając punktu "KAS"
Maddy (12885 punktów)
(zablokowany)
>Zapewne temat na topie. Nie znalazłam takiego wątku, zatem proszę o wyrozumiałość jeśli jednak
>istnieje.
>Już kilka razy dzięki Wam udało mi się utrzymać stabilny grunt pod nogami, także liczę, że i teraz
>wyrazicie swoje opinie.
>Co sądzicie na temat owych trzech obiektów lecących w kierunku Ziemi? Czym one są wg Was i jakie
>ew. konsekwencje przewidujecie, jeśli rzeczywiście do nas dotrą.

Trudno powiedzieć. Na Vulkan za wcześnie, ci są prognozowani na 2061 rok.


"Ateizm jest religią w takim samym stopniu w jakim nie zbieranie grzybów jest hobby"
maciek666 (1053 punktów)
>Co sądzicie na temat owych trzech obiektów lecących w kierunku Ziemi? Czym one są wg Was i jakie
>ew. konsekwencje przewidujecie, jeśli rzeczywiście do nas dotrą.
Nie przejmuj się. Im bliżej 2012 tym więcej będzie tego typu informacji. Potem trzeba będzie wymyślić coś nowego.
Amol (692 punktów)

>Co sądzicie na temat owych trzech obiektów lecących w kierunku Ziemi? Czym one są wg Was i jakie
>ew. konsekwencje przewidujecie, jeśli rzeczywiście do nas dotrą.

Jak zawsze każdy chce zasłynąć u nachapać się.Wszyscy się skupili na tym 2012r.Patrick Geryl opisuje zagładę świata na podstawie jego "obliczeń" w 2012r,natomiast naukowcy NASA wyśmiali jego głupotę.Ludzie płacą czy tak czy siak po10tys dolarów na bunkry i więcej.Tylko dlaczego Geryl nie zapożyczył się w banku na 20-30 lat.Jest to zwykłe wyłudzanie pieniędzy,i jest to w modzie pewnie po 2012r przestanie być na topie.
KORIUS (14106 punktów)
(zablokowany)
>Co sądzicie na temat owych trzech obiektów lecących w kierunku Ziemi?
-Już wiem ! ONI lecą do Polski na Euro 2012. W kosmosie odległości spore więc powinni już mijać Saturna. A komu będą kibicować to dopiero zagadka ?!
maciek666 (1053 punktów)
> A komu będą kibicować to dopiero zagadka ?!
Jak to komu ? Wiadomo, że nam.
Marian (5438 punktów)
>Nie znalazłam takiego wątku, zatem proszę o wyrozumiałość jeśli jednak istnieje.
   Specjalnie dla Ciebie, znalazłem ten wątek: www.racjonalista.pl/forum.php/s,384141.

   Pozdrawiam.

Jeśli nie zaznaczono inaczej, moją twórczość należy traktować jako CC-BY-SA 3.0
de Vill (1165 punktów)

>Co sądzicie na temat owych trzech obiektów lecących w kierunku Ziemi?

Obejrzałem zdjęcie i zgadzam się z kimś kto na anglojęzycznym forum napisał: LOOKS LIKE A BIG BLUE DICK!

Ziemia nie ma szans z takim kosmicznym członkiem nawet jeśli ten jest w kawałkach, ale może do gwałtu nie dojdzie.
mimbla (175 punktów)
>
>Co sądzicie na temat owych trzech obiektów lecących w kierunku Ziemi? Czym one są wg Was i jakie
>ew. konsekwencje przewidujecie, jeśli rzeczywiście do nas dotrą.

Wiecie co-czuję się zniesmaczona. Gdyby zależało mi na fantastycznych (dowcipnych!) nadinterpretacjach, szukałabym ich na pierwszym lepszym forum. Dawno tu nie zaglądałam i jestem zaskoczona.
Pytam o naukowe podejście, ale nie znalazłam racjonalnych wypowiedzi, może z wyjątkiem stwierdzeń, że to kolejne manipulacje żerujące na ludzkim lęku.
Dzięki za link do wątku na ten sam temat.
30-12-2010 16:07 
 Ocena 3 na 3
maciek666 (1053 punktów)
>Wiecie co-czuję się zniesmaczona. Gdyby zależało mi na fantastycznych (dowcipnych!) nadinterpretacjach, szukałabym ich na pierwszym lepszym forum. Dawno tu nie zaglądałam i jestem zaskoczona.
Nie obrażaj się. Przecież nikt przy zdrowych zmysłach nie bierze takich informacji poważnie. To,że ktoś umieścił jakieś zdjęcie i twierdzi,że to kosmici jeszcze o niczym nie świadczy.
30-12-2010 17:50 
 Ocena 8 na 8
Kowalska (14008 punktów)
>>>Co sądzicie na temat owych trzech obiektów lecących w kierunku Ziemi? Czym one są wg Was i jakie
>>ew. konsekwencje przewidujecie, jeśli rzeczywiście do nas dotrą.

   Moim zdaniem jest to Ojciec, Syn i Duch Święty. Czyli Trójca do nas leci na Sąd Ostateczny.

I niech mi ktoś udowodni, że nie mam racji.


Myślenie jest głupie.
30-12-2010 18:18 
 Ocena 2 na 2
DEmonizer (4893 punktów)
Ależ masz rację.
Trzy (Wielmożnie Władcze Istoty) w jednym. To nawet lepsze, niż szampon do włosów.
Ja żyję w Wielkim stresie, odkąd przeczytałem o tym, przeglądając codzienną dawkę www.
Ba, znalazłem nawet jednego siwego włosa na plecach, nie używając lustra oczywiście.
A tak poważnie, byle bąk hipopotama w Kongo, a już straszą zagładą Ziemi.
Chociaż jak się dobrze zastanowić, może i działać efekt motyla.
Troszkę sugestii, skłonność do widzenia twarzy, wpychanie łopatami do głów od dzieciństwa elementów paranoi egzystencjalnej.
Bogowie, kosmici, cyganie porywający niedobre dzieci, jeden czort.
Pozdrawiam
30-12-2010 18:40 
 Ocena 4 na 4
Gosia (9452 punktów)

>0   Moim zdaniem jest to Ojciec, Syn i Duch Święty. Czyli Trójca do nas leci na Sąd Ostateczny.

A moim zdaniem to dowód na to, że Bóg jest kobietą, a to jest jej uszkodzony wibrator.
zagala (368 punktów)
>>0   Moim zdaniem jest to Ojciec, Syn i Duch Święty. Czyli Trójca do nas leci na Sąd Ostateczny.
>A moim zdaniem to dowód na to, że Bóg jest kobietą, a to jest jej uszkodzony wibrator.

Szczerze mówiąc nie rozumiem. I nie wiem czy bardziej mi brak poczucia humoru czy wyobrażni.
30-12-2010 23:44 
 Ocena 1 na 1
Gosia (9452 punktów)

>Szczerze mówiąc nie rozumiem. I nie wiem czy bardziej mi brak poczucia humoru czy wyobrażni.

A po obejrzeniu zapodanego przez pompę linku nieco pojaśniało?
zagala (368 punktów)
>>Szczerze mówiąc nie rozumiem. I nie wiem czy bardziej mi brak poczucia humoru czy wyobrażni.
>A po obejrzeniu zapodanego przez pompę linku nieco pojaśniało?
Super, dzięki
31-12-2010 01:01 
 Ocena 5 na 5
zachaj (5239 punktów)
>Pytam o naukowe podejście, ale nie znalazłam racjonalnych wypowiedzi,

Kpisz sobie z Nas.

Jak chcesz racjonalnych wypowiedzi , Newsów szukaj na oficjalnych stronach NASA. Większość internetowych nowinek to stek bzdur niewartych naszego czasu , musisz wykształcić w sobie sito , które pozwoli Ci cedzić informacje.

Jeżeli chodzi o kosmos to wychodzi cała masa ciekawych newsów przez całą dobę ale pewnie nie masz o nich pojęcia , gdyż nie bawią one gawiedzi tak dobrze jak niebieski latający fiutek.
zachaj (5239 punktów)

>Co sądzicie na temat owych trzech obiektów lecących w kierunku Ziemi? Czym one są wg Was i jakie
>ew. konsekwencje przewidujecie, jeśli rzeczywiście do nas dotrą.

Przygotowałem pokój gościnny dla gości z daleka...

A tak na serio to : DO DZIAŁU BAZGROŁY Z TYM !
lucia (17 punktów)

Jeśli ma coś nadejść, coś na co my nie mamy wpływu ( budowanie schronu za 10.000$ w naszych warunkach jest równoznaczny z kupnem przyczepy campingowej o takich samych parametrach wytrzymałości ) - jeśli ma na nas spaść coś wielkości Himalajów, to wypadało by posłuchać propozycji:

Myjcie się dziewczyny
bo nie znacie dnia ni godziny

i wy chłopaki noście czyste gacie
bo dnia ni godziny nie znacie

Zobaczymy letnim tłokiem w autobusie czy tramwaju jakie są przewidywania ludzkości w kierunku Końca Świata.
Matix (5786 punktów)
Ale nie są trzy... ich jest znacznie więcej i wie o tym każdy fan serialu "V". Lecą na premierę nowego sezonu już lada dzień...

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365