Widzę,że niemal wszystkie zarzuty do mojego elaboratu dotyczą przede wszystkim tego,że powinienem napisać go zgrabniej i poprawniej.Wiem już,że tylko po to ,aby nie stało to na przeszkodzie wartości mojej argumentacji,powinienem sie bardziej postarać.Niestety przyznaję,że wcale mi na tym nie zależało. Tak naprawdę jednak nikt nie ustosunkował sie do moich argumentów.Ja nigdzie nie napisałem,że jestem zwolennikiem kreacjonizmu.Napisałem tylko,że te same zarzuty,które M.Koraciński kieruje wobec kreacjonizmu,można bez wiekszych problemów skierować wobec ewolucjonizmu.Skierować po to żeby wykazać,że i ewolucjonizmowi daleko do bycia teorią naukową .Można to dość łatwo wykazać wykorzystując te same argumenty,które M.Koryciński stosuje wzgledem kreacjonizmu. |