Racjonalista - Strona głównaDo treści
Odpowiedz na zarzuty

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
05-01-2011 19:38R.Brzeziński robbo (-281 punktów)Odpowiedz na zarzuty
Ocena -2 na 2
Widzę,że niemal wszystkie zarzuty do mojego elaboratu dotyczą przede wszystkim tego,że powinienem napisać go zgrabniej i poprawniej.Wiem już,że tylko po to ,aby nie stało to na przeszkodzie wartości mojej argumentacji,powinienem sie bardziej postarać.Niestety przyznaję,że wcale mi na tym nie zależało. Tak naprawdę jednak nikt nie ustosunkował sie do moich argumentów.Ja nigdzie nie napisałem,że jestem zwolennikiem kreacjonizmu.Napisałem tylko,że te same zarzuty,które M.Koraciński kieruje wobec kreacjonizmu,można bez wiekszych problemów skierować wobec ewolucjonizmu.Skierować po to żeby wykazać,że i ewolucjonizmowi daleko do bycia teorią naukową .Można to dość łatwo wykazać wykorzystując te same argumenty,które M.Koryciński stosuje wzgledem kreacjonizmu.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

rhotax7 (3947 punktów)
Ewolucjonizmowi daleko do teorii naukowej?
Jestem biologiem ewolucyjnym z zamiłowania do potęgi ludzkiego umysłu tak pieknie i prosto tłumaczącemu skąd się wzieliśmy oraz jaką drogę przebyliśmy od pierwszego replikatora do kolonii organizmów jaką jesteśmy.
A tu sie dowiaduje że daleko tej teorii do nauki Łał.
Zyczę sukcesów na polu naukowych odkryć.
Pozdrawiam.
Meretseger (61860 punktów)
>powinienem sie bardziej postarać.Niestety przyznaję,że wcale mi na tym nie
>zależało.
A, to niedobrze.
>Tak naprawdę jednak nikt nie ustosunkował sie do moich argumentów.
Jakich argumentów? Które to były Twoje?
>ewolucjonizmowi daleko do bycia teorią naukową .
Że powtórzę za rhotaxem - ŁAŁ.

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów "ty", choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.
06-01-2011 10:56 
 Ocena 6 na 6
Elka I Ponura (7473 punktów)
>Że powtórzę za rhotaxem - ŁAŁ.

Wiesz Mere, zdarza się czasem, że czuję potrzebę - zamiast komentowania wypowiedzi - użycia obrazka... Ten np jest bardzo ładny, ale chciałabym się zapytać Cię - profesjonalnie, że się tak wyrażę - czy przypadkiem nie powinnam. Wiesz, chyba już raz miałam ostrzeżenie i wolałbym tego znów uniknąć. Jak sądzisz?



Atheism is a non-prophet organization.
George Carlin
Fizyk (17637 punktów)
>Widzę,że niemal wszystkie zarzuty do mojego elaboratu dotyczą przede wszystkim tego,że powinienem napisać go zgrabniej i poprawniej.Wiem już,że ...

A tak, zgadza się. Większości czytelników (włącznie ze mną) nie chciało się przebrnąć przez wyjątkowo nieczytelną formę aby zrozumieć treść. Wpisuj spacje po znakach przestankowych, wyróżniaj osobne argumenty akapitami i używaj funkcji "Podgląd" do wyłapania przeoczonych błędów ortograficznych. Wtedy pogadamy o treści.
Kowalska (14008 punktów)
"Odpowiedz na zarzuty"

   Nie bardzo rozumiem. Kto ma odpowiedzieć na zarzuty?


"Internet jest takim nieco przerażającym zapisem zdygitalizowanego, zbiorowego ego ludzkości. Jest tam wszystko, co się w ludzkim umyśle lęgnie-to, co najwznioślejsze, i to, co najbardziej podłe". W. Eichelberger.
lukaszewicz (5674 punktów)

Przeciwstawianie Teorii ewolucji kreacjonizm to nieporozumienie.
TE jest naukowym wyjaśnianiem faktu jakim jest ewolucja.
Kreacjonizm jest próbą zaprzeczenia faktom.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365