Niemcy to durny kraj, nudy takie, że nie idzie wytrzymać, nic się, cholera, tu nie dzieje.
Rosjanie nie chcą strącić żadnego samolotu z politykami niemieckimi, nawet głupiej procesji z krzyżem nie uświadczy, śmiało można by się założyć, że gdyby taka poszła, to i nikt kamieniem by w nią nie rzucił, takie to ćwoki te durne Niemce. Tylko by tyrali zamiast wysprzedać fabryki i zająć się czym pożytecznym.
I jak tu żyć? Choćby nie wiem jak się chciało, nie idzie, nie da się. |