Racjonalista - Strona głównaDo treści
darlove nożycoręki

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
15-02-2011 00:45kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
darlove nożycoręki
Ocena 3 na 3
Od kilku dni otrzymuję codziennie mailowe powiadomienia typu:



Zastanawiam się jakie moje posty darlove ciągle wycina, skoro już dawno wyciął wszystkie, a ja nowych w jego wątku nie umieszczam?
Przypuszczam, że to jakiś błąd po stronie portalu, który wysyła mi wysłane już wcześniej powiadomienia.

Swoją drogą zobaczcie jak się chłopina narobił, żeby stworzyć coś, czego jeszcze na forum nie było:



Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

darlove (2804 punktów)
Mam nadzieje, ze ci ulzylo i przestaniesz w koncu smiecic.

Po drugie, jesli masz problem z tym, ze usuwam smieci, to mozesz "zglosic zazalenie do kolegium moderatorow". Ale cos mi sie zdaje, ze tego nie zrobilas. Co swiadczy o tym, ze rozumiesz, dlaczego wycinam twoje wypociny.

Reszta jest zalosna, ale jesli ci ulzy - to dobrze.

Lepiej jest z mądrym zgubić, niż z głupim znaleźć.
15-02-2011 19:53 
 Ocena 1 na 1
Meretseger (61860 punktów)
Panowie, załatwcie to między sobą na privie. Forum to nie magiel.

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów "ty", choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.
15-02-2011 21:22 
 Ocena 1 na 1
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
kulka_na_mole:
Zastanawiam się jakie moje posty darlove ciągle wycina, skoro już dawno wyciął wszystkie, a ja nowych w jego wątku nie umieszczam?
Przypuszczam, że to jakiś błąd po stronie portalu, który wysyła mi wysłane już wcześniej powiadomienia.

Założyłem ten wątek w nadziei, że ktoś (np. ktoś z moderatorów albo webmaster) będzie w stanie wyjaśnić dlaczego powiadomienia o poczynaniach darlove ciągle przychodzą, choć nie ma już czego wycinać. OK, jestem naiwny - guzik to kogo "z władz" obchodzi tak samo jak guzik kogo "z władz" obchodzi, że niektórzy użytkownicy są wylogowywani w trakcie sesji.

Doświadczenie to nazwa, którą każdy nadaje swoim błędom. (O.Wilde)
15-02-2011 21:27 
 Ocena 2 na 2
Meretseger (61860 punktów)

>Założyłem ten wątek w nadziei, że ktoś (np. ktoś z moderatorów albo webmaster) będzie w stanie wyjaśnić dlaczego powiadomienia o poczynaniach darlove ciągle przychodzą, choć nie ma już czego wycinać.
Odkasowałam dwie z Twoich wypowiedzi, gdyż uznałam, że darlove wyciął je niesłusznie. Darlove wyciął je ponownie, dlatego po raz drugi dostałeś powiadomienie o ich wycięciu.
Na wylogowywanie w trakcie sesji nie mam wpływu.

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów "ty", choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
>Odkasowałam dwie z Twoich wypowiedzi, gdyż uznałam, że darlove wyciął je niesłusznie. Darlove wyciął je ponownie, dlatego po raz drugi dostałeś powiadomienie o ich wycięciu.
No i teraz już wszystko rozumiem - bardzo dziękuję za wyjaśnienie!

>Na wylogowywanie w trakcie sesji nie mam wpływu.
Jasne, że nie masz. Moderatorka liliac'zka ma ten sam problem co ja i też nie ma wpływu. A webmaster milczy, bo nie ma pojęcia skąd się bierze problem i jak go rozwiązać.


Doświadczenie to nazwa, którą każdy nadaje swoim błędom. (O.Wilde)
15-02-2011 21:28 
 Ocena 2 na 2
liliac (147340 punktów)
>Założyłem ten wątek w nadziei, że ktoś (np. ktoś z moderatorów albo webmaster) będzie w stanie wyjaśnić dlaczego powiadomienia o poczynaniach darlove ciągle przychodzą, choć nie ma już czego wycinać.

Bo miał co wycinać. Część wypowiedzi w jego wątku przywrócono po wycięciu przezeń.

>guzik kogo "z władz" obchodzi, że niektórzy użytkownicy są wylogowywani w trakcie sesji.[/color]

Mnie dziś wywaliło dwa razy, zatem zapewniam cię, że obchodzi.
16-02-2011 01:11 
 Ocena 1 na 1
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
>>Założyłem ten wątek w nadziei, że ktoś (np. ktoś z moderatorów albo webmaster) będzie w stanie wyjaśnić dlaczego powiadomienia o poczynaniach darlove ciągle przychodzą, choć nie ma już czego wycinać.
>Bo miał co wycinać.
Nie miał, skoro już wszystko wyciął.

>Część wypowiedzi w jego wątku przywrócono po wycięciu przezeń.
W takim razie miał co wycinać. Ponownie. Biedny darlove.

>>guzik kogo "z władz" obchodzi, że niektórzy użytkownicy są wylogowywani w trakcie sesji.
>Mnie dziś wywaliło dwa razy, zatem zapewniam cię, że obchodzi.
A co na to webmaster? Udaje, że go nie ma?

Doświadczenie to nazwa, którą każdy nadaje swoim błędom. (O.Wilde)
Piękny Lolo (2082 punktów)
>Swoją drogą zobaczcie jak się chłopina narobił, żeby stworzyć coś, czego jeszcze na forum nie było:
>[/color]
>

Wygląda prawie jak tornado. darlove wymiata.
   
Rafaela (2059 punktów)
cóż, cenzura to władza, nie dziw się


*życie to moja pasja - nie boję się żyć*
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
>cóż, cenzura to władza, nie dziw się
Z tym, że odwrotnie.


Doświadczenie to nazwa, którą każdy nadaje swoim błędom. (O.Wilde)

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365