>Spróbujmy ruszyć temat: >1. Ja nie rozumiem, jak on mógł kandydować po tych programach o nim.
Normalnie. Cichopek jest uznaną aktorką, bracia Mroczek tańczą najlepiej na świecie, Edyta Herbuś gra w teatrze, a na listach króluje piosenka "Sex und beer".
Nie wiem czemu tu się jeszcze dziwić.
Dawkins jest moim idolem. I nieprawdą jest, że pinezki na krzesłach przed wykładami podkładam mu ja.
|