Witam wszystkich Piszę do Was w następującej sprawie. Jestem chora na ataksję rdzeniowo- móżdżkową. To bardzo poważna choroba ale można ograniczyć jej objawy poprzez rehabilitację i odpowidnie zabiegi - to jednak kosztuje. Dlatego proszę Was o pomoc w zbieraniu funduszy w ramach 1% podatku. Jak nie rozliczyliście się jeszcze w tym roku to proszę o wpisanie mnie do swojego zeznania . Jeżeli tak to zostawmy to na rok przyszły i kolejne. W załączeniu instrukcja działania. Magda Kowalczyk Członek zarządu PSR W załączeniu istrukcja jak to zrobić [Załącznik] |