 |
http://milosierdzie-boze.com/ Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Bazgroły
| Napisano | Autor | Tytuł | | 23-03-2011 12:32 | piotao (913 punktów) | http://milosierdzie-boze.com/
4 na 4 | Witam, milosierdzie-boze.com/Dziś, być może znana - staruteńka strona z potężną dawką eklezjalnego humoru i ciekawy przypadek shizofrenii. Polecam szczególnie przeczytać wstęp, a następnie, po wyrobieniu sobie jakiegoś obrazu - skoczyć od razu do działu "Przepowiednie". Widać od razu, że ten pan wciąga dobry towar. Inaczej tego jakoś nie ujmę >  A jeżeli ktoś zna, to miłej powtórki! Strona żyje od co najmniej 10 lat...  | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
1 na 1 | Kowalski (2244 punktów) | A gdzie numer konta tego pana? Sporo pracy włożył, by zapełnić stronę "treścią". I nie oczekuje za to wynagrodzenia?
|
|
 | 1 na 1 | PanBuk (6257 punktów) | > A gdzie numer konta tego pana?ha! jaki numer? ten Pan! to dopiero numer! tak powinien wyglądać i prezentować się każdy porządny "KSIONDZ" - żadne numery kont - jasno widać - kto on i co ma! Dom, żona, sutanna! Mama i tata - nie dożyli 200 lat - fuszera, ale pewnie to jeszcze wersja beta! Ja jestem na TAK, z tym, żeby każdy i "KSIONDZ" i POSEŁ/SENATOR pokazywał - co ma i jak żyje  Nawet mapka jest! Bravo! Inna sprawa jakby taki hm... proboszcz zrobił stronkę... wgrywała by się godzin kilka... : moje zony, moje dzieci, tu byłe...m........ Ja troszkę popatrzę jeszcze, bo tez mi się marzy 180cm... tu i tam...
Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.
|
|
6 na 6 | Meretseger (61860 punktów) | Na samym wstępie jedna z przepowiedni okazuje się błędna Cytat:SAMOLOTY BĘDĄ SIĘ KOMPAŁY W WODZIE a druga kompletnie niezrozumiała: Cytat:JANUSZ PALIKOT, BĘDZIE INWESTOWAŁ W MALCZYCZCH. Ktoś wie, co znaczy słowo "malczyczch"? Edit: Następne mnie przeraziły: Cytat:NIE BĘDZIE KOMISJI ŚLEDCZEJ. NIE BĘDZIE YOU CAN DANCE, ROZMOWY W TOKU, TERAZ NY, SZKŁO KONTAKTOWE, TAKICH FILMOW JAK BRZYDULA, NIANIA, AVATAR, I INNYCH. NIE BĘDZIE MAŁYCH, CIASNYCH SKLEPIKÓW. NIE BĘDZIE TAKICH PROGRAMÓW JAK: BAR, CO Z TĄ POLSKĄ, PRZEŚWIETLENIE, TOK SZOŁ. itp. DLACZEGO? BO TO JEST POMYSŁ DIABELSKI. Kononowicz, niech ja zakwitnę  Nie będzie niczego.
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów "ty", choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.
|
|
 | 1 na 1 | diogenes (42753 punktów) | >SAMOLOTY BĘDĄ SIĘ KOMPAŁY W WODZIE...
A ubooty zapewne w chmurach.
Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
|
|
1 na 1 | PanBuk (6257 punktów) | > Strona żyje od co najmniej 10 lat..."...To jeszcze ja - Jarząbek Wacław, bo w zeszłym tygodniu nie mówiłem, bo byłem chory. Mam zwolnienie...!!!" Strona żyje dosłownie, polecam "przepowiednie"! Cytat: NIE BĘDZIE PORTALU NASZA KLASA. POLACY W ZIMOWEJ OLIMPIADZIE W 2014, NIE ZDOBĘDĄ ŻADNEGO MEDALU.
mnie - to - zdruzgotało.... znaczy się nie będzie końca świata w 2012??? 
Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.
|
|
 | 4 na 4 | Meretseger (61860 punktów) |
> znaczy się nie będzie końca świata w 2012???No nie będzie. Nie będzie niczego i już 
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów "ty", choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.
|
|
|  | 2 na 2 | piotao (913 punktów) | Haha, ujrzałem cudo! Oto on przemówił: Cytat:Chcecie żyć 200 lat i być nieśmiertelnym? Ta strona najlepsza jest w małych dawkach!  Nie przedawkujcie, mi się to odbiło zezem rozbieżnym i czkawką.
-pio-
|
|
| Miłosz Michałowski (1657 punktów) | Nie wiem, o co wam chodzi... "NIE BĘDZIE SZPITALI - PO KOŃCU ŚWIATA." - przecież to logiczne  A tak na poważnie, to straszne. Pomyśleć, że on dzieci wychowuje w tej swojej "wierze". Dramat
|
|
 | | piotao (913 punktów) | >A tak na poważnie, to straszne. Pomyśleć, że on dzieci wychowuje w tej swojej "wierze". Dramat
Fakt. Oszołom jakich na świecie wiele, ten jednak wykazał się przynajmniej zaradnością, zarejestrował religię, założył stronę... Zarabia jako uzdrowiciel... Poradził sobie w zgniłym kapitalizmie. Prywatnie myślę sobie, że koleś ma schizofrenię i w pewnych rejonach aktywności może radzić sobie całkiem dobrze.
-pio-
|
|
|  | | kognitywista (3391 punktów) | > Oszołom jakich na świecie wiele, ten jednak wykazał się przynajmniej zaradnością, zarejestrował religię, założył stronę... Zarabia jako uzdrowiciel... Poradził sobie w zgniłym kapitalizmie. Prywatnie myślę sobie, że koleś ma schizofrenię i w pewnych rejonach aktywności może radzić sobie całkiem dobrze.Właśnie ta zaradność sugeruje, że może to być jednak parafrenia. Albo nawet paranoja , jeśli chaotyczność potraktujemy jako jedną z cech osobowościowych a nie objaw choroby. Tak, czy inaczej, pacjent wymaga obserwacji
|
|
1 na 1 | Rafaela (2059 punktów) | Komercyjne miłosierdzie boże jak dla mnie fantastycznym pomysłem. Na pewno da się zarobić znając odpowiedź na pytanie: Cytat:Chcecie żyć 200 lat i być nieśmiertelnym? to, proszę zacząć leczyć swoje nerki i duszę? i zastanawiam się dlaczego nerki, a nie inny organ? Ciekawe. Ja chcę żyć 200 lat, chyba napiszę  Hitem strony, wg mnie powinny być prześcieradła lecznicze: Cytat:Prześcieradełko lecznicze "ROMI" jest napromieniowane przez brata Panka Tadeusza Edmunda. Działa leczniczo na Twój Organizm, usuwa; bóle reumatyczne stawów, pleców, głowy, oraz wiele innych chorób. Przed użyciem prześcieradełko "ROMI" należy je 3 razy strzepnąć na ziemię. Myślę zwłaszcza o tych spod krzyża, którym może przynieść ulgę, zwłaszcza, że nie trzeba leżeć krzyżem, by je zastosować.
*życie to moja pasja - nie boję się żyć*
|
|
 | 2 na 2 | kognitywista (3391 punktów) | > Cytat:Chcecie żyć 200 lat i być nieśmiertelnym? to, proszę zacząć leczyć swoje nerki i duszę? > i zastanawiam się dlaczego nerki, a nie inny organ?Jak to: Dlaczego nerki ?
|
|
|  | | Rafaela (2059 punktów) | Serdecznie dziękuję za wyjaśnienie
*życie to moja pasja - nie boję się żyć*
|
|
|  | 3 na 3 | Meretseger (61860 punktów) |
> Jak to: Dlaczego nerki ? Cytat:narząd znajdujący się w górnej części tylniej przestrzeni jamy brzusznej Ładne rzeczy...
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów "ty", choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|