Racjonalista - Strona głównaDo treści
http://milosierdzie-boze.com/

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
23-03-2011 12:32piotao (913 punktów)http://milosierdzie-boze.com/
Ocena 4 na 4
Witam,

milosierdzie-boze.com/

Dziś, być może znana - staruteńka strona z potężną dawką eklezjalnego humoru i ciekawy przypadek shizofrenii. Polecam szczególnie przeczytać wstęp, a następnie, po wyrobieniu sobie jakiegoś obrazu - skoczyć od razu do działu "Przepowiednie". Widać od razu, że ten pan wciąga dobry towar. Inaczej tego jakoś nie ujmę > A jeżeli ktoś zna, to miłej powtórki! Strona żyje od co najmniej 10 lat...
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Kowalski (2244 punktów)
A gdzie numer konta tego pana? Sporo pracy włożył, by zapełnić stronę "treścią". I nie oczekuje za to wynagrodzenia?
23-03-2011 13:19 
 Ocena 1 na 1
PanBuk (6257 punktów)
>A gdzie numer konta tego pana?

ha! jaki numer? ten Pan! to dopiero numer! tak powinien wyglądać i prezentować się każdy porządny "KSIONDZ" - żadne numery kont - jasno widać - kto on i co ma! Dom, żona, sutanna! Mama i tata - nie dożyli 200 lat - fuszera, ale pewnie to jeszcze wersja beta!
Ja jestem na TAK, z tym, żeby każdy i "KSIONDZ" i POSEŁ/SENATOR pokazywał - co ma i jak żyje Nawet mapka jest! Bravo!

Inna sprawa jakby taki hm... proboszcz zrobił stronkę... wgrywała by się godzin kilka... : moje zony, moje dzieci, tu byłe...m........
Ja troszkę popatrzę jeszcze, bo tez mi się marzy 180cm... tu i tam...


Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.
Meretseger (61860 punktów)
Na samym wstępie jedna z przepowiedni okazuje się błędna
Cytat:
SAMOLOTY BĘDĄ SIĘ KOMPAŁY W WODZIE

a druga kompletnie niezrozumiała:
Cytat:
JANUSZ PALIKOT, BĘDZIE INWESTOWAŁ W MALCZYCZCH.

Ktoś wie, co znaczy słowo "malczyczch"?

Edit:
Następne mnie przeraziły:
Cytat:
NIE BĘDZIE KOMISJI ŚLEDCZEJ.
NIE BĘDZIE YOU CAN DANCE, ROZMOWY W TOKU, TERAZ NY, SZKŁO KONTAKTOWE, TAKICH FILMOW JAK BRZYDULA, NIANIA, AVATAR, I INNYCH.
NIE BĘDZIE MAŁYCH, CIASNYCH SKLEPIKÓW.
NIE BĘDZIE TAKICH PROGRAMÓW JAK: BAR, CO Z TĄ POLSKĄ, PRZEŚWIETLENIE, TOK SZOŁ. itp. DLACZEGO? BO TO JEST POMYSŁ DIABELSKI.

Kononowicz, niech ja zakwitnę Nie będzie niczego.


Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów "ty", choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.
23-03-2011 21:15 
 Ocena 1 na 1
diogenes (42753 punktów)
>SAMOLOTY BĘDĄ SIĘ KOMPAŁY W WODZIE...

A ubooty zapewne w chmurach.

Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
PanBuk (6257 punktów)
> Strona żyje od co najmniej 10 lat...

"...To jeszcze ja - Jarząbek Wacław, bo w zeszłym tygodniu nie mówiłem, bo byłem chory. Mam zwolnienie...!!!"

Strona żyje dosłownie, polecam "przepowiednie"!

Cytat:

NIE BĘDZIE PORTALU NASZA KLASA.
POLACY W ZIMOWEJ OLIMPIADZIE W 2014, NIE ZDOBĘDĄ ŻADNEGO MEDALU.


mnie - to - zdruzgotało....
znaczy się nie będzie końca świata w 2012???



Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.
23-03-2011 13:31 
 Ocena 4 na 4
Meretseger (61860 punktów)

>znaczy się nie będzie końca świata w 2012???
No nie będzie. Nie będzie niczego i już

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów "ty", choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.
23-03-2011 14:52 
 Ocena 2 na 2
piotao (913 punktów)
Haha, ujrzałem cudo! Oto on przemówił:

Cytat:
Chcecie żyć 200 lat i być nieśmiertelnym?


Ta strona najlepsza jest w małych dawkach! Nie przedawkujcie, mi się to odbiło zezem rozbieżnym i czkawką.


-pio-
Miłosz Michałowski (1657 punktów)
Nie wiem, o co wam chodzi... "NIE BĘDZIE SZPITALI - PO KOŃCU ŚWIATA." - przecież to logiczne

A tak na poważnie, to straszne. Pomyśleć, że on dzieci wychowuje w tej swojej "wierze". Dramat
piotao (913 punktów)
>A tak na poważnie, to straszne. Pomyśleć, że on dzieci wychowuje w tej swojej "wierze". Dramat

Fakt. Oszołom jakich na świecie wiele, ten jednak wykazał się przynajmniej zaradnością, zarejestrował religię, założył stronę... Zarabia jako uzdrowiciel... Poradził sobie w zgniłym kapitalizmie. Prywatnie myślę sobie, że koleś ma schizofrenię i w pewnych rejonach aktywności może radzić sobie całkiem dobrze.


-pio-
kognitywista (3391 punktów)
>Oszołom jakich na świecie wiele, ten jednak wykazał się przynajmniej zaradnością, zarejestrował religię, założył stronę... Zarabia jako uzdrowiciel... Poradził sobie w zgniłym kapitalizmie. Prywatnie myślę sobie, że koleś ma schizofrenię i w pewnych rejonach aktywności może radzić sobie całkiem dobrze.
Właśnie ta zaradność sugeruje, że może to być jednak parafrenia. Albo nawet paranoja , jeśli chaotyczność potraktujemy jako jedną z cech osobowościowych a nie objaw choroby.
Tak, czy inaczej, pacjent wymaga obserwacji
Rafaela (2059 punktów)
   Komercyjne miłosierdzie boże jak dla mnie fantastycznym pomysłem. Na pewno da się zarobić znając odpowiedź na pytanie:

Cytat:
Chcecie żyć 200 lat i być nieśmiertelnym? to, proszę zacząć leczyć swoje nerki i duszę?

i zastanawiam się dlaczego nerki, a nie inny organ? Ciekawe. Ja chcę żyć 200 lat, chyba napiszę

   Hitem strony, wg mnie powinny być prześcieradła lecznicze:
Cytat:
Prześcieradełko lecznicze "ROMI" jest napromieniowane przez brata Panka Tadeusza Edmunda. Działa leczniczo na Twój Organizm, usuwa; bóle reumatyczne stawów, pleców, głowy, oraz wiele innych chorób. Przed użyciem prześcieradełko "ROMI" należy je 3 razy strzepnąć na ziemię.

Myślę zwłaszcza o tych spod krzyża, którym może przynieść ulgę, zwłaszcza, że nie trzeba leżeć krzyżem, by je zastosować.


*życie to moja pasja - nie boję się żyć*
25-03-2011 10:54 
 Ocena 2 na 2
kognitywista (3391 punktów)
> Cytat:
Chcecie żyć 200 lat i być nieśmiertelnym? to, proszę zacząć leczyć swoje nerki i duszę?

>i zastanawiam się dlaczego nerki, a nie inny organ?

Jak to: Dlaczego nerki ?
Rafaela (2059 punktów)
Serdecznie dziękuję za wyjaśnienie

*życie to moja pasja - nie boję się żyć*
25-03-2011 12:17 
 Ocena 3 na 3
Meretseger (61860 punktów)

>Jak to: Dlaczego nerki ?
Cytat:
narząd znajdujący się w górnej części tylniej przestrzeni jamy brzusznej

Ładne rzeczy...

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów "ty", choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365