 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Bazgroły
| Napisano | Autor | Tytuł | | 29-03-2011 22:59 | liliac (147340 punktów) | Pobaw się papieżem
10 na 10 | Halo. Tu Katolickie Centrum Rozrywki Wielkopostnej. Czy chcecie się pobawić papieżem zanim jeszcze stał się papieżem? PS Nie. To nie źli ateiści to wymyślili  Katolicy tak sami z siebie. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
3 na 3 | Rafaela (2059 punktów) | > Czy chcecie się pobawić papieżem zanim jeszcze stał się papieżem?Wolę nie, bo jeszcze ktoś posądzi mnie o działanie przeciw dobru społecznemu. Mnie zastanawia czy 'moralne' jest wycenienie papieża na stosunkowo niską wartość biorąc pod uwagę jego zasługi dla ludzkości? > To nie źli ateiści to wymyślili Katolicy tak sami z siebie.Aż strach pomyśleć co by było, gdyby to właśnie ci źli ateiści na taki święty pomysł wpadli? Już się boję!
*życie to moja pasja - nie boję się żyć*
|
|
5 na 5 | Gosia (9452 punktów) |
> Nie. To nie źli ateiści to wymyślili Katolicy tak sami z siebie.Zaraz tam sami z siebie. Pomysł zapożyczyli od Niemców .Osobiście uważam, że pluszowego papieża Lolek raczej nie przebije...Słitaaaśny, nieee?
|
|
 | 5 na 5 big_zyd (37761 punktów) (zablokowany) | > Zaraz tam sami z siebie. Pomysł zapożyczyli od Niemców.> Osobiście uważam, że pluszowego papieża Lolek raczej nie przebije...Słitaaaśny, nieee?Ale jakby tak Lolek w wersji... nnno... hmmm... dmuchanej? 
Harahefet sh'eli mele'ah betzlofahim
|
|
|  | 4 na 4 | Elka I Ponura (7473 punktów) | > Ale jakby tak Lolek w wersji... nnno... hmmm... dmuchanej?  Nie no, Big, jak mogłeś mi to zrobić..! Ja tu śniadanie jem, sałatka z kurczakiem, tak było miło... 
Atheism is a non-prophet organization. George Carlin
|
|
| |  | 4 na 4 big_zyd (37761 punktów) (zablokowany) | No, przepraszam, noooo...  Może chociaż Grabowskiej się spodoba? 
Harahefet sh'eli mele'ah betzlofahim
|
|
| | |  | 4 na 4 | Elka I Ponura (7473 punktów) | > No, przepraszam, noooo...  > Może chociaż Grabowskiej się spodoba?  Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaargh!!! >_< Nie potrzebowałam tego obrazu wżartego w siatkę neuronów, wiesz? Jesteś sadystą. Strasznym, zapiekłym sadystą...
Atheism is a non-prophet organization. George Carlin
|
|
| | | |  | 5 na 5 big_zyd (37761 punktów) (zablokowany) | Bo Ty egoistka jesteś, Elka. Nie to co ja - ja myślę o potrzebach innych. Np. wieloletnich przyjaciół Jana Pawła Wielkiego, takich jak o. Marcial Maciel , których dmuchany Lolek uradowałby zapewne niepomiernie  .
Harahefet sh'eli mele'ah betzlofahim
|
|
| | | | |  | 5 na 5 | Elka I Ponura (7473 punktów) | > Bo Ty egoistka jesteś, Elka. Nie to co ja - ja myślę o potrzebach innych. Np. wieloletnich przyjaciół Jana Pawła Wielkiego takich jak o. Marcial Maciel których dmuchany Lolek uradowałby zapewne niepomiernie .I co, będzie się do Dmuchanego Lolka w nocy przytulał? Odgrywał z nim ulubione sceny z pontyfikatu? Oj, wiem - trzeba będzie wydać kolekcję ubranek i akcesoriów do wymiany. W wersji mini - również papamobile. Żeby się szybko nie znudziło.  Zaraz... Co ja robię?? Jesteś straszny. Idę sobie stąd.
Atheism is a non-prophet organization. George Carlin
|
|
| | | | | |  | 5 na 5 big_zyd (37761 punktów) (zablokowany) | > I co, będzie się do Dmuchanego Lolka w nocy przytulał? Odgrywał z nim ulubione sceny z pontyfikatu?Zważywszy, że i JP2 i Maciel już w Domu Ojca, to chyba zależy od tego, czy w tym samym apartamencie Wieczności zażywają czy jednak w osobnych. Bo jeśli w tym samym, to na cóż mu lalka, gdy ma oryginał pod ręką? 
Harahefet sh'eli mele'ah betzlofahim
|
|
|  | 2 na 2 | Gosia (9452 punktów) |
> Ale jakby tak Lolek w wersji... nnno... hmmm... dmuchanej?  Pierwsza bym rzuciła hasło do jakiejś narodowej ściepy w celu sfinansowania takowej produkcji, gdyby był choć cień szansy, że to ocali przed krzywdą choć jedno dziecko. Ale niestety, nie mam złudzeń...
|
|
1 na 1 | zaprawdę (126 punktów) | boskie  ciekawe czy katoliccy duchowni zgodzą się np. na profesjonalne poświęcenie lali  ?
|
|
 | | maruda (5550 punktów) | Zostawiłem zapytanie tej treści w sklepie internetowym. Automat mi odpowiedział, że zajmą się sprawą i cisza.
|
|
 | 1 na 1 | finerbijk (17282 punktów) | > Gdybyście jednak woleli pobawić się papieżem gdy już był papieżem:Są lepsze zabawki, niż papieże z wodogłowiem
|
|
3 na 3 | maruda (5550 punktów) | Cytat:W marcu do 60 warszawskich szkół i przedszkoli trafiły pakiety edukacyjne. Były to konspekty zadań dla nauczycieli, a także mała kula ziemska, zestaw drewnianych klocków oraz maskotka projektu - lalka Lolek. www.parafi(*)ent&task=view&id=242&Itemid=44To nie jest nowa sprawa, to już się dzieje.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|