>A mogę jeszcze spytać czemu ktoś zmienia nicki?
Cóż, "Anakin Skywalker" zmienił nicka na "Lord Vader", "Gandalf Szary" zmienił na "Gandalf Biały", a "Mariusz Gawlik" na "Agnosiewicz". Powodem zmiany nicka jest zazwyczaj jakieś przełomowe wydarzenie, po którym dana postać przestaje identyfikować się ze swoim dawnym ' ja'. W przypadku Skywalkera było to przejście na ciemną stronę Mocy, Gandalf zmartwychwstał po walce z Balrogiem, itd.
|