Heh, widziałem to, swoją drogą całkiem niezła metoda, myślę, że gdyby nie internauci nikt na sali by nie wykrył tej akcji, coś jak z hammerykańskich testów psychofizycznych czy czego tam
>Witam! >Nie tylko w Polsce sa problemy z politykami: >www.youtube.com/watch?v=CFoYkWulKOI >Najwyraźniej w polityce nie ma granic żenady. >Pozdrawiam
Chcę zaprotestować i to zdecydowanie. Ja widziałem tylko jakąś czerwoną strzałkę (ewidentny fotomontaż). Pióro na pewno upadło na podłogę. Jeśli go tam nie ma, trzeba wywalić z roboty sprzątaczkę. To standardowe procedury, nie ma o czym mówić.