Lubimy narzekać niemal na wszystko - drogi, służba zdrowia, polityka itd. Chciałbym żeby każdy mógł sobie tu na coś ponarzekać. Zaczynam nieśmiało:
- Kur*a, znowu nie zagram w nogę, bo brakuje jednego! - Ktoś znowu powiesił papier w WC, że wysuwa się od spodu!
|