 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Bazgroły
| Napisano | Autor | Tytuł | | 29-04-2011 18:06 | Hodża (11172 punktów) | Credo smurfastyczne
2 na 4 | Wierzę w Smurfideusa, Ojca Wszechmogącego, Stworzyciela nieba i ziemi, wszystkich rzeczy widzialnych i niewidzialnych i w jednego Smurfa Ważniaka, Syna Smurfowego Jednorodzonego, który z Ojca jest zrodzony przed wszystkimi dobranockami. Smurf z Smurfa, Niebieskość z Niebieskości, Smurf prawdziwy z Smurfa prawdziwego, zrodzony a nie stworzony, współistotny Ojcu, a przez Niego wszystko się stało. On to dla nas ludzi i dla naszego bawienia zstąpił z bajki i za sprawą Smurfa Świętego przyjął ciało z Smurfetki Dziewicy i stał się człowiekiem. Pomalowany również za nas, pod Gargamelatem został usmerfowany i wydrukowany i został animowany na dobranockę, jak oznajmia Pismo i wstąpił na fale eteru; siedzi po prawicy Ojca i powtórnie przyjdzie w chwale bawić żywych i umarłych, a Królestwu Jego nie będzie końca. Wierzę w Smurfa Zgrywusa, Piromana i Ożywiciela, który od Ojca i Ważniaka pochodzi,który z Ojcem i Ważniakiem wspólnie odbiera uwielbienie i chwałę, który mówił bez prochów. Wierzę w jeden, spięty, powszechny i apostolski Smurfściół. Wyznaję jedno smurfnięcie na odpuszczenie grzechów i oczekuję animacji na dobranoc i emisji wiecznej we wszystkich stacjach telewizyjnych. Amen. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
5 na 5 | sceptymucha (moderator, 11470 punktów) | Popularności to nie zdobędzie, bo w smerfniebie jest tylko jedna Smerfetka.
Pozdrawiam
Karp żyje, więc ma prawo do życia! Nie naruszajcie tego prawa!
|
|
-3 na 3 Grzegorz z Koszalina (102 punktów) (zablokowany) | Niepełnosprawność intelektualna w stopniu lekkim (upośledzenie umysłowe lekkie, dawniej debilizm) - poziom intelektualny charakterystyczny dla 12 roku życia. Ta forma deficytu intelektualnego stanowi najwięcej rozpoznań. Osoby takie są samodzielne i zaradne społecznie, nie powinny jednak wykonywać zawodów wymagających podejmowania decyzji, ponieważ nie osiągnęły etapu myślenia abstrakcyjnego w rozwoju poznawczym. Życie rodzinne przebiega bez trudności. W socjalizacji mogą nabywać zaburzeń osobowościowych, ze względu na atmosferę otoczenia i stosunek innych. Obecnie istnieje tendencja do wprowadzania zajęć korekcyjnych, przy intensywniejszym treningu poznawczym w dłuższym czasie osoby z upośledzeniem w stopniu lekkim osiągają podobne wyniki co osoby z przeciętnym IQ. Do 12 roku życia brak różnic rozwojowych. - Wiki.
|
|
 | 6 na 10 big_zyd (37761 punktów) (zablokowany) | Z łaski swojej - odwal się od Hodży, przygłupie  .
Lubię Smoleńsk  .
|
|
|  | Grzegorz z Koszalina (102 punktów) (zablokowany) | Taki Big: pierdnął i znikł.
|
|
| |  | 4 na 4 big_zyd (37761 punktów) (zablokowany) | > Taki Big: pierdnął i znikł.Nie znikam przecież  . Tu jestem i tu zostaję...Tu stoję i nie mogę inaczej......że se tak Klasykami polecę... 
Lubię Smoleńsk  .
|
|
| |  | 3 na 3 | finerbijk (17282 punktów) | > Taki Big: pierdnął i znikł.Dobrze im odpowiedziałeś, smurfiańskim zakapiorom, Sztaudyger by się nie powstydził
|
|
|  | 3 na 3 | Meretseger (61860 punktów) | Panowie, zachowujcie się... Byle jak, ale się zachowujcie.
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów "ty", choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.
|
|
 | 5 na 5 | liliac (147340 punktów) | Daruj sobie tego typu teksty, uprzejmie proszę.
|
|
 | | Hodża (11172 punktów) | > Niepełnosprawność intelektualna w stopniu lekkim (upośledzenie umysłowe lekkie, dawniej debilizm) - poziom intelektualny charakterystyczny dla 12 roku życia. Ta forma deficytu intelektualnegoJest napisane w Piśmie: kto chce być mądrym, niech pierwej głupim się stanie. Ja wciąż liczę na raj, i wyobrażam go sobie bardzo podobnie do Wioski Smurfów. To raczej nie jest debilizm, jeślibym miał coś sprostować, tylko lekki infantylizm. Tu się zgodzę. 
Bóg miłuje tych, którzy smurfują z radością.
|
|
5 na 5 | finerbijk (17282 punktów) | Nie dajcie się nabrać na tę smerfastyczną indoktrynację. W smurfy mogą wierzyć tylko głupki, matoły i ciemnogród. Każdy wykształcony, inteligentny i z dużego miasta wie, że to Pszczółka Maja jest Tą Królową i jej się należy cała chwała niebios i ziemi (tamtej ziemi). Pszczółki dają miód, a smurfy smród. Na pohybel heretykom...
|
|
 | 3 na 3 | Hodża (11172 punktów) | > Pszczółki dają miód, a smurfy smród. Na pohybel heretykom...  Nie my zaczęliśmy tę wojnę, ale to my ją doprowadzimy do smurfastycznego końca. Pod błękitnym sztandarem Wioski Smurfów będziem bronić naszej wiary i nawet zły czarownik Gargamel przebrany za Pszczółkę Maję nie zwiedzie nas z niebieskiej drogi . Niech Wielki Smurf będzie z Tobą.
Bóg miłuje tych, którzy smurfują z radością.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|