Racjonalista - Strona głównaDo treści
Credo smurfastyczne

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
29-04-2011 18:06Hodża (11172 punktów)Credo smurfastyczne
Ocena 2 na 4
Wierzę w Smurfideusa, Ojca Wszechmogącego, Stworzyciela nieba i ziemi, wszystkich
rzeczy widzialnych i niewidzialnych i w jednego Smurfa Ważniaka, Syna Smurfowego
Jednorodzonego, który z Ojca jest zrodzony przed wszystkimi dobranockami. Smurf z
Smurfa, Niebieskość z Niebieskości, Smurf prawdziwy z Smurfa prawdziwego, zrodzony
a nie stworzony, współistotny Ojcu, a przez Niego wszystko się stało. On to dla
nas ludzi i dla naszego bawienia zstąpił z bajki i za sprawą Smurfa Świętego
przyjął ciało z Smurfetki Dziewicy i stał się człowiekiem. Pomalowany również za
nas, pod Gargamelatem został usmerfowany i wydrukowany i został animowany na
dobranockę, jak oznajmia Pismo i wstąpił na fale eteru; siedzi po prawicy Ojca i
powtórnie przyjdzie w chwale bawić żywych i umarłych, a Królestwu Jego nie będzie
końca. Wierzę w Smurfa Zgrywusa, Piromana i Ożywiciela, który od Ojca i Ważniaka
pochodzi,który z Ojcem i Ważniakiem wspólnie odbiera uwielbienie i chwałę, który
mówił bez prochów. Wierzę w jeden, spięty, powszechny i apostolski Smurfściół.
Wyznaję jedno smurfnięcie na odpuszczenie grzechów i oczekuję animacji na dobranoc i emisji wiecznej we wszystkich stacjach telewizyjnych. Amen.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

sceptymucha (moderator, 11470 punktów)
Popularności to nie zdobędzie, bo w smerfniebie jest tylko jedna Smerfetka.

Pozdrawiam

Karp żyje, więc ma prawo do życia! Nie naruszajcie tego prawa!
Grzegorz z Koszalina (102 punktów)
(zablokowany)
Niepełnosprawność intelektualna w stopniu lekkim (upośledzenie umysłowe lekkie, dawniej debilizm) - poziom intelektualny charakterystyczny dla 12 roku życia. Ta forma deficytu intelektualnego stanowi najwięcej rozpoznań. Osoby takie są samodzielne i zaradne społecznie, nie powinny jednak wykonywać zawodów wymagających podejmowania decyzji, ponieważ nie osiągnęły etapu myślenia abstrakcyjnego w rozwoju poznawczym. Życie rodzinne przebiega bez trudności. W socjalizacji mogą nabywać zaburzeń osobowościowych, ze względu na atmosferę otoczenia i stosunek innych. Obecnie istnieje tendencja do wprowadzania zajęć korekcyjnych, przy intensywniejszym treningu poznawczym w dłuższym czasie osoby z upośledzeniem w stopniu lekkim osiągają podobne wyniki co osoby z przeciętnym IQ. Do 12 roku życia brak różnic rozwojowych. - Wiki.
29-04-2011 20:23 
 Ocena 6 na 10
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
Z łaski swojej - odwal się od Hodży, przygłupie .

Lubię Smoleńsk .
29-04-2011 20:29 
 0 na 4
Grzegorz z Koszalina (102 punktów)
(zablokowany)
Taki Big: pierdnął i znikł.
29-04-2011 20:40 
 Ocena 4 na 4
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
>Taki Big: pierdnął i znikł.

Nie znikam przecież .
Tu jestem i tu zostaję...
Tu stoję i nie mogę inaczej...
...że se tak Klasykami polecę...


Lubię Smoleńsk .
29-04-2011 21:05 
 Ocena 3 na 3
finerbijk (17282 punktów)
>Taki Big: pierdnął i znikł.

Dobrze im odpowiedziałeś, smurfiańskim zakapiorom, Sztaudyger by się nie powstydził
30-04-2011 17:01 
 Ocena 3 na 3
Meretseger (61860 punktów)
Panowie, zachowujcie się... Byle jak, ale się zachowujcie.

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów "ty", choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.
29-04-2011 20:30 
 Ocena 5 na 5
liliac (147340 punktów)
Daruj sobie tego typu teksty, uprzejmie proszę.
Hodża (11172 punktów)
>Niepełnosprawność intelektualna w stopniu lekkim (upośledzenie umysłowe lekkie, dawniej debilizm) - poziom intelektualny charakterystyczny dla 12 roku życia. Ta forma deficytu intelektualnego

Jest napisane w Piśmie: kto chce być mądrym, niech pierwej głupim się stanie.
Ja wciąż liczę na raj, i wyobrażam go sobie bardzo podobnie do Wioski Smurfów. To raczej nie jest debilizm, jeślibym miał coś sprostować, tylko lekki infantylizm. Tu się zgodzę.

Bóg miłuje tych, którzy smurfują z radością.
finerbijk (17282 punktów)
Nie dajcie się nabrać na tę smerfastyczną indoktrynację. W smurfy mogą wierzyć tylko głupki, matoły i ciemnogród. Każdy wykształcony, inteligentny i z dużego miasta wie, że to Pszczółka Maja jest Tą Królową i jej się należy cała chwała niebios i ziemi (tamtej ziemi).

Pszczółki dają miód, a smurfy smród. Na pohybel heretykom...
30-04-2011 20:28 
 Ocena 3 na 3
Hodża (11172 punktów)
>Pszczółki dają miód, a smurfy smród. Na pohybel heretykom...

Nie my zaczęliśmy tę wojnę, ale to my ją doprowadzimy do smurfastycznego końca.
Pod błękitnym sztandarem Wioski Smurfów będziem bronić naszej wiary i nawet zły czarownik Gargamel przebrany za Pszczółkę Maję nie zwiedzie nas z niebieskiej drogi .

Niech Wielki Smurf będzie z Tobą.

Bóg miłuje tych, którzy smurfują z radością.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365