Racjonalista - Strona głównaDo treści
Spotkanie z RAFAŁEM A. ZIEMKIEWICZEM

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
04-05-2011 08:25zyskiska (-5 punktów)Spotkanie z RAFAŁEM A. ZIEMKIEWICZEM
Ocena -2 na 6
10 maja Zysk i S-ka Wydawnictwo zaprasza do Warszawy na spotkanie z RAFAŁEM A. ZIEMKIEWICZEM i promocję najnowszej powieści „ZGRED”

Napisana w formie dziennika powieść "Zgred" obejmuje czas pomiędzy lutym a kwietniem 2010 roku.
Najlepszy polski publicysta w najbardziej publicystycznej ze swych powieści.

10 maj, wtorek, godz. 17:00
Centrum Konferencyjno-Kongresowe, sala A-401
ul. Bobrowiecka 9, Warszawa

Spotkanie poprowadzi JAN POSPIESZALSKI

Specjalny felieton Ziemkiewicza w prezencie tylko dla uczestników spotkania
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Maddy (12885 punktów)
(zablokowany)
>10 maja Zysk i S-ka Wydawnictwo zaprasza do Warszawy na spotkanie z RAFAŁEM A. ZIEMKIEWICZEM i
>promocję najnowszej powieści "ZGRED"

To jest forum "Racjonalista" a nie "Masochista".

Podobna końcówka, fakt, można się pomylić.


"Każde wczoraj było jutrem przedwczoraj"
TyDraniu (6569 punktów)
Wybuchnąłem śmiechem przeczytawszy, że spotkanie poprowadzi Jan Pospieszalski.
sceptymucha (moderator, 11470 punktów)
Niedaleko mnie organizują, chyba bym z ciekawości zajrzał.
Ciekawe, czy to będzie zlot skinów, prawicowych intelektualistów czy może kogo innego?
W każdym razie, jakby głupoty gadali mam blisko do domu na Stegnach.

Trochę mnie tylko przerazili, że spotkanie poprowadzi Pospieszalski...

Pozdrawiam

Egoizm jest rodzajem algorytmu.
04-05-2011 11:19 
 Ocena 2 na 2
AdamGr (3037 punktów)
Ja uważam że ZYsk i S-ka wszystko tłumaczy
04-05-2011 11:35 
 Ocena 1 na 1
sceptymucha (moderator, 11470 punktów)
>Ja uważam że ZYsk i S-ka wszystko tłumaczy
Tak czy inaczej byłoby ciekawe dowiedzieć się, kto na takie spotkania chodzi. W końcu to potencjalnie śmietanka polskiej prawicy katolickiej musi być.

Pozdrawiam

Egoizm jest rodzajem algorytmu.
AdamGr (3037 punktów)
Ankiety nie zrobisz.
Wiec kto pojdzie i zda relacje?
sceptymucha (moderator, 11470 punktów)

>Wiec kto pojdzie i zda relacje?
Jak będę pamiętał, to może zajrzę tam. Choć za tydzień raczej nie będe pamiętał o takiej pierdułce.

Pozdrawiam

Egoizm jest rodzajem algorytmu.
04-05-2011 12:08 
 Ocena 1 na 1
AdamGr (3037 punktów)
Ja bym poszedł tylko ze względu na to połączenie Ziemkiewicz-Pospieszalski.
(a moze własnie o to chodzi w tej reklamie ?)
sceptymucha (moderator, 11470 punktów)
>Ja bym poszedł tylko ze względu na to połączenie Ziemkiewicz-Pospieszalski.

Myślisz, że się pobiją między sobą?

No nic, 9. się okaże, czy będę pamiętal i miał ochotę zobaczyć, kto na takie spotkania chodzi.

Pozdrawiam

Egoizm jest rodzajem algorytmu.
Kowalska (14008 punktów)
   Zabijcie, nie pojmę. Kiedyś czytałam Ziemkiewicza w "Fantastyce" i rozumiałam, a teraz ni chu......ja......

   Nic to. Teraz musimy się zająć kibicami. Oraz protestantami z KGHM. Ponad 8000 tysięcy wypłaty to faktycznie mało. Cierpię i łączę się z nimi w bólu i niedostatku.

Obama nie pokaże zdjęć zabitego Ladena.

Się wszyscy zdziwimy, jak Matrix okaże się faktem.


"Historia przyznała rację papieżowi. Afryka doznała jedzenia."

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365