 |
Ofensywa ruszyła - ostrzeżenie Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Bazgroły
| Napisano | Autor | Tytuł | | 26-06-2011 18:01 | Hodża (11172 punktów) | Ofensywa ruszyła - ostrzeżenie
4 na 4 | Wiem, że te doniesienia spowodują co najwyżej lekceważące wzruszenie ramion Czytelników, niemniej jednak chciałbym zwrócić uwagę, że Smurfy, których istnienie jest przez wielu zrównywane w statusie ontologicznym z samym Stwórcą, rozpoczęły swój marsz na Europę, atakując smurfoniebieskością miejscowość Juzcar w Hiszpanii oraz Warszawę (uwaga - drastyczne zdjęcia) w Dniu Smurfa, który był obchodzony w dniu wczorajszym. Pojawia się w tym miejscu kilka pytań, które każdy powinien sobie zadać: komu to służy? Dlaczego duchowni wszelkich wyznań nabrali wody w usta? Czy rządy coś przed nami ukrywają? | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
3 na 3 | sceptymucha (moderator, 11470 punktów) | Pierwszy krok do tego, by ludzie nie byli zaskoczeni ujawnieniem się niebieskich kosmitów ewentualnie mrocznych elfów (o ciemnoniebieskiej skórze).
Pozdrawiam
Nadejdzie czas parad heretyków.
|
|
 | 1 na 1 | Hodża (11172 punktów) | > Pierwszy krok do tego, by ludzie nie byli zaskoczeni ujawnieniem się niebieskich kosmitów ewentualnie mrocznych elfów (o ciemnoniebieskiej skórze).Tak - kluczem do rozwikłania tej zagadki jest chyba kolor. Ale ten odcień? Nie pasuje ani do flagi Unii Europejskiej, ani flagi ONZ... możliwe, że istotnie, Kosmici stoją za całą tą sprawką, bo wyjaśnienie, że jest to tylko kampania reklamowa w stylu Hollywood przy dzisiejszym stanie wiedzy wywołać może jedynie salwy śmiechu!  A więc Kosmici. Istotnie, wszystko układa się w logiczny ciąg: Smurfy pojawiają się jako byt dwuwymiarowy, teraz wkroczyły w trzeci. Zwróćmy przy tym uwagę, że przekraczanie wymiarowości wiąże się ze zwiększeniem liczby stopni swobody układu, co prowadzi do nieuchronnej konkluzji, że mamy do czynienia z wyrafinowaną psychomanipulacją , która może za sobą pociągnąć trudne do przewidzenia skutki dla wymiarowości naszej przestrzeni. Jeśli przy tym dodamy, że wielu teologów uważa (a jest to sąd aprioryczny, czego w żaden sposób nie można zanegować), że istotnym atrybutem ponadfizycznej meta-przestrzeni (coś na kształt Absolutu, mówiąc bardziej zrozumiałym językiem - skarpetki Pana Boga) jest jej niebieskość (kolor został odkryty przez fizyków jako konieczna cecha kwarków, inaczej by się usmażyły w skwarki), obraz całości, jakkolwiek szokujący, poraża swoją prostotą i niewypowiedzianą naocznością: otóż następnym konsekwentnym krokiem Kosmitów będzie inwazja Smurfów na czwarty wymiar, a to może oznaczać tylko jedno: wielką wojnę Na Górze. Może ten wywód jest trochę zawikłany, ważne jednak, by samodzielnie starać się dociekać prawdy i nie polegać na czyimś zdaniu tylko dlatego, że kogoś podziwiamy za jego wiedzę. Z tego też powodu podsuwam jedynie kierunek poszukiwań, ale staram się niczego nie narzucać, gdyż (a jest to metoda stworzona przez Sokratesa) największą radość dają te odpowiedzi, których nie ma. Jakąż bowiem satysfakcję możemy mieć, jeśli poruszamy się tylko w obrębie oczywistości?
Nie Bóg, lecz Człowiek potrzebuje obrony.
|
|
5 na 5 | Lucyna Sępska Quenallata (4714 punktów) | >Dlaczego duchowni wszelkich wyznań nabrali wody w usta? Czy rządy coś przed nami ukrywają? I czy aby Smerfy nie są bardziej niebezpieczne niż Harry Potter???
|
|
 | 4 na 4 | Gosia (9452 punktów) | >>Dlaczego duchowni wszelkich wyznań nabrali wody w usta? Czy rządy coś przed nami ukrywają? >I czy aby Smerfy nie są bardziej niebezpieczne niż Harry Potter???
Oczywiście, że są. Te niebieskie(!) stwory to śpiegierze na usługach Na'vi z Pandory, dzień inwazji coraz bliżej...
|
|
5 na 5 | Kowalska (14008 punktów) | >Pojawia się w tym miejscu kilka pytań, które każdy powinien sobie zadać: komu to służy? Dlaczego duchowni wszelkich wyznań nabrali wody w usta? Czy rządy coś przed nami ukrywają?
Czyli stało się..... Łi pipolł musimy być w tych czasach dzielni i zwarci. Inwazja niebieskich jest grubymi nićmi szytą prowokacją lep której propagandy dobrze znamy.
Pierwszym człowiekiem w kosmosie był człowiek, co stwarza warunki do sądzenia, iż jesteśmy pierwsi i w ogóle.
Żaden zatem Smurf nie może nam zabierać naszego dziewi... Tfu... Dziedzictwa, które posiadamy.
Co do duchownych. Że nabrali w usta to tym bym się nie dziwiła.
"Wzmożona kontrola dźwignią społecznego zaufania"
|
|
 | 6 na 6 | Domestos z Bidetu (6257 punktów) |
> Co do duchownych. Że nabrali w usta to tym bym się nie dziwiła.Ale to akurat jest bardzo proste: nabrali wody w usta, dzięki czemu w tym roku nie ma POWODZI! Każdy, nawet malutki duchowny i malutka zakonniczka jak nabiorą - popatrz - w tym roku nie ma tragedii! I naród cały jest im wdzięczny... Ale będą nabierać częściej.. no popatrz tylko: Motyl zakłócił procesję Bożego Ciała [zdjęcia]a tu widać interwencję policji! Motyl i Pan PolicjantCytat: Na szczęście policjant zachował spokój i powagę, i wszystko skończyło się na ustnym pouczeniu. I dobrze, bo karanie kogoś za bieganie po mieście w stroju motyla byłoby wbrew zdrowemu rozsądkowi.
Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.
|
|
|  | 2 na 2 | Kowalska (14008 punktów) | >Każdy, nawet malutki duchowny i malutka zakonniczka jak nabiorą - popatrz - w tym roku nie ma tragedii! I naród cały jest im wdzięczny...
Ty mi o zakonniczkach nie przypominaj. Kilka dni temu taka jedna mnie prześladowała. Ja do piekarni, ona za mną, ja do spożywczego, ona też. Wielka była jak słoń. One wszystkie jakieś takie wielkie i każda siwa.
A tak swoją drogą to skąd zakonnice biorą pieniądze?
"Wzmożona kontrola dźwignią społecznego zaufania"
|
|
| |  | 2 na 2 | Domestos z Bidetu (6257 punktów) | > One wszystkie jakieś takie wielkie i każda siwa.racjonalnie się odżywiają! widać  > A tak swoją drogą to skąd zakonnice biorą pieniądze?z portfelika! tylko! posiadanie kont jest niemile widziane, ponieważ wchodząc do zakonu swoje wiano przekazują temuż właśnie zakonowi.Więc jak ma kartę, to albo "służbowa", albo ma "nielegalne" dochody.
Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.
|
|
| | |  | 3 na 3 | Kowalska (14008 punktów) | >>A tak swoją drogą to skąd zakonnice biorą pieniądze?
>z portfelika! tylko! posiadanie kont jest niemile widziane, ponieważ wchodząc do zakonu swoje wiano przekazują temuż właśnie zakonowi.Więc jak ma kartę, to albo "służbowa", albo ma "nielegalne" dochody.
Hmmm... Kiedyś mnie koleżanka ciągnęła do zakonu. Mówiła, że nic nie trzeba robić, a kasy jest od cholery. No to spytałam czy te zakonnice za darmo dostają pieniądze, i okazało się, że tak.
Tak w sumie to całkiem niezła fucha jest. Praktycznie wszystko masz zapewnione. Od lekarza począwszy, a na seksie z proboszczem dobrodziejem kończąc. Jedno co by mnie irytowało to noszenie tych sukni i welonów przy 30 stopniowym upale. Ale i to się da w sumie rozwiązać. W upały można się wykazać szczególną nadgorliwością i całe dnie się modlić w chłodnym kościele.
"Wzmożona kontrola dźwignią społecznego zaufania"
|
|
| | | |  | 2 na 2 | Domestos z Bidetu (6257 punktów) | > Mówiła, że nic nie trzeba robić, a kasy jest od cholery. No to spytałam czy te zakonnice za darmo dostają pieniądze, i okazało się, że tak.Nie wiem, który zakon. Bo, aby dostać się do zakonu, żeńskiego, trzeba posiadać tzw posag. Wartość jego określają poszczególne zakony. I nie są to kwoty małe. Być może, gdzieś brakowało mniszek, więc poszli na żywioł i kilka bidulek przytulili, choć, pewności to mi brak... > Tak w sumie to całkiem niezła fucha jest. Praktycznie wszystko masz zapewnione. Od lekarza począwszy, a na seksie z proboszczem dobrodziejem kończąc. Jedno co by mnie irytowało to noszenie tych sukni i welonów przy 30 stopniowym upale. Ale i to się da w sumie rozwiązać. W upały można się wykazać szczególną nadgorliwością i całe dnie się modlić w chłodnym kościele.Nie da sie modlic cały dzien, trza i ziemniaki obierać  (chyba że się jest szefową!) rygor tam większy niż w wojsku, aczkolwiek... Może nie w każdym klasztorze? Może tylko małopolska taka "uduchowiona"? ps? hm? z proboszczem? i tak na trzeźwo? bo to dość... hm... mało sexi element, no ale ja nie G. i się na tym nie znam....
Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.
|
|
| | | | |  | | AdamGr (3037 punktów) |
> Nie da sie modlic cały dzien, trza i ziemniaki obierać (chyba że się jest szefową!) rygor tam większy niż w wojsku, aczkolwiek... Może nie w każdym klasztorze? Może tylko małopolska taka "uduchowiona"?Twoja znajomośc życia zakkonnego zadziwia  Czyżbyś był nocnym dostarczycielem otuchy ?
|
|
| | | | | |  | 1 na 1 | Domestos z Bidetu (6257 punktów) | > > Twoja znajomośc życia zakkonnego zadziwia  > Czyżbyś był nocnym dostarczycielem otuchy ?  > kwestia tzw wychowania... naleciałości kulturowo rodzinne. W TYM mieście nie da się żyć "z dala od"  Zawsze masz gdzieś obok kogoś kto "kolaboruje" z systemem. A z wiekiem, Twoi znajomi zaczynają być funkcyjnymi, a ze rozmawiasz, spotykasz to i pytasz... Mnie cały czas "fascynuje" ekspansja KrK na małopopularne dyscypliny: np: szkolnictwo, lub opieka nad niepełnosprawnymi, i umiejetne radzenie sobie z tym, z czym rzadowe instytucje nie potrafiły... Niektóre parafie w Krakowie, maja wiecej dobr - a i ludzi i pomysłów jak je wykorzystać - niż nie jedno małe miasteczko w Polsce! Dostarczycielem otuchy nie  ale "musze" współpracować... Jak wspomniałem... bisness is... 
Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.
|
|
| | | |  | | Domestos z Bidetu (6257 punktów) | > ...Mówiła, że nic nie trzeba robić, a kasy jest od cholery. No to spytałam czy te zakonnice za darmo dostają pieniądze, i okazało się, że tak... Cytat:PM: Czy zakonnice żyły w takim ubóstwie jak dziewczyny z sierocińca? Czy, na przykład, lepiej się odżywiały? NR: Lepiej może tak, ale nie był to żaden luksus. Miały trochę lepiej, mogły kłaść więcej smalcu na chleb. My miałyśmy tylko tyle, żeby zakryć dziurki w kromce, a one mogły mieć smalec ze skwarkami. 
Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.
|
|
| | | |  | | Hodża (11172 punktów) | > Tak w sumie to całkiem niezła fucha jest. Praktycznie wszystko masz zapewnione. Od lekarza począwszy, a na seksie z proboszczem dobrodziejem kończąc.
Nie. Kolega, astronom, zbadał tę sprawę dogłębnie. Zakonnice nie różnią się pod pewnymi względami od gwiazd.
Nie Bóg, lecz Człowiek potrzebuje obrony.
|
|
|  | 1 na 1 | Hodża (11172 punktów) | Motyl. Przecież od razu widać, że - zanim został zmieniony w motyla, był człowiekiem. To są właśnie "znaki czasu" - ciemne moce lorda Vol... Tego, Którego Imienia Nie Wolno Wymawiać zamieniają ludzi w poczwarne owady, bo ten motyl na pewno nie jest ładny.
Interwencja policji była potrzebna, aby nie dopuścić do tego, żeby motyl przysiadł na jakimś kwiatku. Czym by to się skończyło - lepiej nie myśleć.
Nie Bóg, lecz Człowiek potrzebuje obrony.
|
|
 | 1 na 1 | Hodża (11172 punktów) | > Pierwszym człowiekiem w kosmosie był człowiek, co stwarza warunki do sądzenia, iż jesteśmy pierwsi i w ogóle.
My we wszystkim piersi. Dlatego godłem naszem biustonosz jest.
Nie Bóg, lecz Człowiek potrzebuje obrony.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|