Racjonalista - Strona głównaDo treści
Krakowskie obchody 70 rocznicy śmierci Tadeusza Boya Żeleńskiego.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
27-06-2011 07:54lotrek (14275 punktów)Krakowskie obchody 70 rocznicy śmierci Tadeusza Boya Żeleńskiego.
Ocena 2 na 2
Krakowski Oddział Polskiego Stowarzyszenia Racjonalistów, wraz z Towarzystwem Kultury Świeckiej w Krakowie i Stowarzyszeniem Wolnomyśliciele zaprasza do udziału w uroczystości obchodów 70 rocznicy śmierci Tadeusza Boya Żeleńskiego, pod patronatem Prezydenta m. Krakowa prof. dr hab. Jacka Majchrowskiego.
W programie:
Okolicznościowo- uroczysty Spacer Krakowskim Szlakiem Tadeusza Boya Żeleńskiego
...03 lipca, niedziela, początek g. 16.00.
zbiórka przy pomniku Boya na Plantach Krakowskich (ul. Straszewskiego, opodal Placu na Groblach) szczegóły w osobnym wydarzeniu.

Złożenie kwiatów pod pomnikiem Tadeusza Boya Żeleńskiego
04 lipca, poniedziałek, godz. 12.00
ul. Straszewskiego, opodal Placu na Groblach

Konferencja naukowa poświęcona Tadeuszowi Boyowi Żeleńskiemu
04 lipca, poniedziałek, godz. 12.30
I LO im. B. Nowodworskiego, Kraków Pl. Na Groblach 9
(szczegóły w osobnym wydarzeniu)

Otwarcie wystawy poświęconej Tadeuszowi Boyowi Żeleńskiemu
04 lipca, poniedziałek, godz. 16.00
Gmach Główny Biblioteki Jagiellońskiej sala wystaw.
Kraków al. Mickiewicza 22 (wejście od ul. Oleandry)
(szczegóły w osobnym wydarzeniu)

Laboratorium Młodej Reżyserii Teatru Bagatela
04 lipca, poniedziałek, godz. 19.00
Czytanie sztuki : Sprzedawcy Gumek, Hanocha Levina
Przygotowane z okazji sesji poświęconej osobie
Tadeusza Boya-Żeleńskiego
Duża Scena Teatru Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego
Kraków, ul. Karmelicka 6, wstęp wolny.
Więcej na portalu PSR, gdzie również znajduję się informacja o obchodach zorganizowanych przez warszawski Oddział Polskiego Stowarzyszenia Racjonalistów:
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.



Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365