Szanowni Państwo,
Społeczny Monitor Edukacji zaprasza na debatę, dotyczącą sytuacji w edukacji. Skupimy się na trzech grupach zagadnień: - obniżenie wieku obowiązku szkolnego; - nowa podstawa programowa i system egzaminów; - przygotowanie szkół i nauczycieli do wyzwań wielokulturowego społeczeństwa.
Debatę rozpocznie panel, w którym udział wezmą: Andrzej Pery, Społeczny Monitor Edukacji; prof. dr. hab. Elżbieta Putkiewicz, Wydział Pedagogiczny UW; prof. dr. hab. Krzysztof Konarzewski, Komitet Nauk Pedagogicznych PAN, Instytut Badań Edukacyjnych; Mirella Nawrot, dyrektor Ośrodka Doskonalenia i Kształcenia Ustawicznego „Partner”.
Po panelu zapraszamy na drobny poczęstunek i do otwartej dyskusji.
Spotkanie odbędzie się 29 czerwca, w godzinach 11-14, Centrum Kultury Łowicka, Warszawa, ul. Łowicka 21. Zapraszamy serdecznie!
Anna Dzierzgowska
Społeczny Monitor Edukacji od 2006 roku prowadzi monitoring działania władz oświatowych: gromadzimy i upowszechniamy informacje, upominamy się o równość w dostępie do edukacji i autonomię szkół. Projekt otrzymuje wsparcie z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Debata zorganizowana w ramach projektu współfinansowanego ze środków Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
-- Monitor Edukacji www.monitor.edu.pl |