Kiedy podczas kłótni pada Zamknij się! albo Zamknij ryja! jest to rozumiane na ogół jako groźba. Bo jak nie, to ....itd.
Nie wiem, po jaką cholerę internetowe reklamy mają (często ukryte) okienko z krzyżykiem pt. Zamknij. Klika człowiek na ten krzyżyk i ... nic. Trzeba odczekać, czasem dość długo, zanim reklama zniknie sama. Portal sprawia wrażenie interaktywnego, bo można sobie samemu coś otworzyć, coś zamknąć. Ale to tylko wrażenie. |