> Dzięki serdeczne za pomoc.Marto, na samym dole każdego wątku na forum jest Przewodnik tam znajdziesz wskazówki jak pisać i edytować swoje wypowiedzi na forum  + obowiazkowo Regulamin do przeczytania  > Proszę też o AKTYWNE włączenie sie w akcję.Uczyniłem to.  > Moim skromnym zdaniem jest "warta świeczki"Dlatego pomogłem i poparłem  > Jestem, niestety, przeciwnikiem wszelkich portali społecznościowych (...) - z zasady, nie konserwatyzmu.Akurat w tym przypadku ta "zasada" to raczej rodzaj konserwatyzmu  , ale nie jest tak źle skoro tu jesteś  - bo Racjonalista.pl też jest rodzajem portalu społecznościowego  Pozdrowienia
"...upadamy wtedy, gdy nasze życie przestaje być codziennym zdumieniem" - Myslovitz
|