Racjonalista - Strona głównaDo treści
Petycja

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
04-07-2011 09:47radzyminska (131 punktów)Petycja
Ocena 6 na 6
Do wszystkich moich Przyjaciół.

Jeśli lezy Ci na sercu dobro naszego kraju to potraktuj ten list jako "łańcuszek" i podaj dalej. Na stronie www.petycje.pl są umieszczone trzy ważne petycje. Jesli ich treść jest zgodna z Twoim sumieniem to zareaguj obywatelsko i je podpisz, a mój list prześlij dalej do jak największej ilości odbiorców.

OPODATKOWANIE KOSCiOLA-----www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=6722
PRESTRZEGANIE KONSTYTUCJI-www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=5627
ZERWANIE KONKORDATU----------www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=6289
Dziękuję
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Artur@R (7115 punktów)
...pomogę by było sprawniej
Linki:
Opodatkowanie Kościoła
Przestrzeganie Konstytucji
Zerwanie Konkordatu

"...upadamy wtedy, gdy nasze życie przestaje być codziennym zdumieniem" - Myslovitz
radzyminska (131 punktów)
>...pomogę by było sprawniej
>Linki:
> Opodatkowanie Kościoła
>Przestrzeganie Konstytucji
>Zerwanie Konkordatu
>
"...upadamy wtedy, gdy nasze życie przestaje być codziennym zdumieniem" - Myslovitz

>
Dzięki serdeczne za pomoc. Proszę też o AKTYWNE włączenie sie w akcję. Moim skromnym zdaniem jest "warta świeczki" - jak mawiają starożytni Rosjanie P.S. Jestem, niestety, przeciwnikiem (dla mnie) wszelkich portali społecznościowych i do Facebooków czy Naszych Klas ...nie przynależę - z zasady, nie konserwatyzmu.
Pozdrawiam
P.S.2. Prosze mi mowić poimieniu - Marta.

<"Mój pogląd odnośnie religii jest taki jak Lukrecjusza. Uważam ją za chorobę zrodzoną ze strachu i za źródło niewypowiedzianego nieszczęścia rodzaju ludzkiego" - Bertrand Russell>
04-07-2011 20:34 
 Ocena 2 na 2
Artur@R (7115 punktów)
>Dzięki serdeczne za pomoc.
Marto, na samym dole każdego wątku na forum jest Przewodnik tam znajdziesz wskazówki jak pisać i edytować swoje wypowiedzi na forum + obowiazkowo Regulamin do przeczytania
>Proszę też o AKTYWNE włączenie sie w akcję.
Uczyniłem to.
>Moim skromnym zdaniem jest "warta świeczki"
Dlatego pomogłem i poparłem
>Jestem, niestety, przeciwnikiem wszelkich portali społecznościowych (...) - z zasady, nie konserwatyzmu.
Akurat w tym przypadku ta "zasada" to raczej rodzaj konserwatyzmu , ale nie jest tak źle skoro tu jesteś - bo Racjonalista.pl też jest rodzajem portalu społecznościowego
Pozdrowienia

"...upadamy wtedy, gdy nasze życie przestaje być codziennym zdumieniem" - Myslovitz
daddy (2737 punktów)
(zablokowany)
Podpisane. O przestrzeganie konstytucji, już jakiś czas temu.
Pozdrawiam.

Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365