>Wiem o co się kłócą ale nie mam pojęcia dlaczego to robią. Czy ktoś pomoże mi rozwikłać tę zagadkę? Ja z kolei nie mam pojęcia, skąd Autor wziął ten dialog (obawiam się, że po prostu sam go wymyślił), a także, dlaczego przypuszcza, że na zadane przezeń pytanie jest możliwa sensowna odpowiedź? Jaki jest cel i sens sporządzenia tego posta?
Stach M. G.
|