Co rozumiesz przez "materialną postać energii"? Ignorujesz powyższe wypowiedzi, donoszące się do równania wiążącego energię z materią, więc chyba masz na myśli pojęcie, które mnie zupełnie umyka (nie umiem go sobie zdefiniować).
Po raz drugi (i ostatni, nie będę więc przynudzał), powtórzę mój postulat: poszukaj sam odpowiedzi na pytania, które zadajesz, bo wygląda to tak jakby brakowało Ci elementarnej wiedzy z dziedzin, o które pytasz. Fajnie, że pytasz i jesteś ciekaw, ale takie samodzielne podejście do zagadnienia znacznie bardziej rozwinie Ci horyzonty, niż czekanie na gotowe odpowiedzi. Zwłaszcza, że same pytania są tak niejasne lub rozległe, że raczej prowadzą do dyskusji na ich treścią niż powodują sensowne odpowiedzi.
|