>Za nami pierwsza kolejka piłkarskiej ekstraklasy. Niewątpliwie runda rezerwowych, Biton, Oziębała, Abbott, Voskamp, Marcin Zewłakow po wejściu z ławki strzelili bramki. >ŁKS Łódź 0:5 Lech Poznań ŁKS Bełchatów - Amica Wronki; znając realia, Rudnevs do 10. kolejki będzie przewodził tabeli najskuteczniejszych, nawet jeśli nic nie strzeli. >Polonia Warszawa 1:0 Lechia Gdańsk Lechia ciągle bez stadionu, więc zmieniono gospodarza, Groclin tzn. Polonia pozbył się najlepszego napastnika - Sobiecha - bo ten nie zgodził się na zmianę swojego obowiązującego kontraktu, dobrze, że "Abdul" się postawił, oby szybko wrócił po kontuzji i pokazał się w Bundeslidze. >Cracovia 1:2 Korona Kielce Z kadrą, która ma Cracovia, osobiście bym ich doprowadził do europejskich pucharów, jak można z Suvorovem i Ntibazonkizą walczyć o utrzymanie? >Ruch Chorzów 2:1 GKS Bełchatów Jestem kibicem Ruchu, więc się cieszę ze zwycięstwa, mam nadzieję, że przeprowadzka na Stadion Śląski dojdzie do skutku, a spółka zostanie dokapitalizowana o obiecane 13,5 mln. >Widzew Łódź 1:1 Wisła Kraków Jako, że jestem kibicem Ruchu, również trzymam kciuki za naszych braci z Łodzi, fajnie, że zatrzymali mistrzów Polski, zwróćcie uwagę na nowy nabytej Widzewiaków - Okachiego, może być gwiazdą rozgrywek. >Śląsk Wrocław 1:1 Górnik Zabrze Polsat Wrocław mając ponad 20 strzałów, tylko raz doprowadził do kapitalizacji bramkarza zabrzan. Śląsk ma jeden z najlepszych ataków ligi (Voskamp i Diaz), wprawdzie są tylko królami strzelców -odpowiednio- lig 2. holenderskiej i boliwijskiej, ale na polski grajdoł powinno starczyć >Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:2 Jagiellonia Białystok Piękna pogoń beniaminka, liczę, że się utrzymają w Ekstraklasie, bo mają ciekawy skład, Jaga ma również dobrych zawodników, nawet reprezentantów Czarnogóry, czy młodych jak Kupisz, ale to będzie dla nich trudny sezon, zwolnienie Probierza pewnie wplynie na drużynę >Legia Warszawa -:- Zagłębie Lubin (przełożony) W Warszawie gaśnie światło (Polska-Kazachstan), w Warszawie zalewa stadion, jak to w stolicy >Co sądzicie o pierwszych meczach w sezonie? Wniosków nie wyciągam żadnych, bo każdemu może się udać mecz i może nie wyjść. Co do poziomu to nic nadzwyczajnego, ale mamy takich piłkarzy jakich mamy. Jest to sezon wielkich powrotów m. in. Kosowski i Michał Żewłakow. Przybyło również kilka "gwiazd" o wątpliwej obecnie renomie takich jak Ljuboja.
|