Jutro pod siedzibą TVN: "Moi Drodzy Jutro o godz. 19.00 pod siedzibą główną TVN (ul. Augustówka 3) organizujemy ogromną demonstrację (pikietę) przeciw dyskryminacji i marginalizacji Ruchu Palikota w debacie publicznej. Poproszę chętnych o przygotowanie ogromnego transparentu z hasłem "kłamsTVo". Pokażmy naszą siłę! Zaproście przyjaciół,znajomych,bliskich,rodzinę,sąsiadów, kolegów,koleżanki. Zapraszam Was serdecznie  " Oj, będzie się działo  PS> Dla niezorientowanych, RP jest jedyną partią wykluczoną z debat przez TVN, z tych które zarejestrowały listy w całej Polsce, a się tego (jak widać) domaga  |