Racjonalista - Strona głównaDo treści
Praktycznie bez poprawy...

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
03-09-2011 20:48aspagnito (538 punktów)
(zablokowany)
Praktycznie bez poprawy...
Ocena 1 na 1
Okay.. Temat brzmi... nic nie robi, tylko brzmi... czasami nawet wydaje mi się grzmi. Siedzi i grzmi. Temat podobny jest do psiuni i rozmowy z psiunią, na którą trzeba naszczekać, żeby sobie nas repektowała. Temat to "bełkot".
Mam nadzieję, że to nad wyraz odpowiedni dział tego forum, aby rozmawiać o tak poważnych sprawach. Dlaczego? Pracuję sobie ostatnio nad ludzkimi emocjami. Cienżka praca. Trudno jest namówić człowieka do współpracy, a co się dzieje, gdy człowiek już przestaje wystarczać do współpracy? Powiem co się dzieje. Lubi sobie pofantazjować w stylu...
"A jak mnie nie szanują, to będą się mnie przynajmniej bali".
Fajowski temat. I tak powstaje bełkot. Ludzie pieprzą i pieprzą, a czasami to w porywach nawet słodzą. Kochają rzucać się sobie do gardeł. A fuj! Przerażające... nie tamto było jeszcze bardziej a fuj, więc jako pies ogrodnika, który lubi sobie obsiusiać najwyższe drzewo rzucę hasełkiem...
Donald Kaczyński musi odejść!
Poniekąd jest to tylko hasełko i zastanawiam się, czy jest ktokolwiek na tyle rozsądny, aby powiedzieć mi o czym mówię??? Pytanie retoryczne.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Justine Zietek (29 punktów)

Temat to "bełkot".

To raczej powszechna wiedza, iz człek prosty jest i jeden z drugim prześciga się, we wszystkim czym może. Łeb jak horagiewka obraca się tam gdzie wiatr zawieje, a geba kracze jak inne wrony, lub wyłamuję w oryginalność.
W polityce nie ma co zwracać uwagi na takie przypadki i trzeba czytać ludzi miedzy wierszami. Z pewnością nie utrafiłam w twój temat, ale ku elokwencji musisz trochę bardziej sprecyzować...a retorykę odpuścić. Emocje to szeroki temat i jeśli nie mieszać w to wytrawionych emocjonalnie polityków, temat mógłby nawet grac.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365