Racjonalista - Strona głównaDo treści
"Żałosna prowokacja Newsweeka i Palikota"

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
18-09-2011 16:22Christopher CJ Jozwiak (20202 punktów)
(zablokowany)
"Żałosna prowokacja Newsweeka i Palikota"
Ocena 7 na 7
Witajcie,

'Prosta, infantylna i gorzej wykształcona tłuszczo, która kocha nienawidzić "czarnych"' i zamierza głosować na kandydatów Ruchu Palikota w wyborach do sejmu.

Wiecie już na kogo konkretnie ? Transwestytę z Krakowa, geja z Gdyni, feministkę z Warszawy, v-ce red. (tfu!) "NIE" z Katowic, red. (naczelnego!) FiM z Łodzi, ... a może nieznanego przedsiębiorcę, informatyka, ... (wszyscy oni to zapewne wojujący (tfu!) ateiści...) ??? W nawiązaniu do: fronda.pl/(*)cja_newsweeka_i_palikota_15495 odsyłam do: www.komitetwyborczyruchpalikota.pl/listy - warto już teraz wiedzieć kto jest kim ! Z telewizji się nie dowiesz, a z netu a owszem.

;* Pozdrawiam
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

ssplayer (706 punktów)
A jakie "mondre"* posty można tam znaleźć!

Cytat:
Redakcja Fronda.pl napisał/a:

niedziela, 18 września 2011, 09:06

Katolicy nic takiego nie robią. W Polsce prawo jest zupełnie świeckie.


*Błąd celowy
Tomek Fiedorek (5805 punktów)
>W nawiązaniu do:
>fronda.pl/(*)cja_newsweeka_i_palikota_15495 odsyłam do:
Z tego artykułu, moim zdaniem, bije strach. To on powoduje obrazliwy język wypowiedzi. Pomalutku, na wszelki wypadek uderzają w męczeńskość. Ileż to ofiar trzeba będzie ponieść w imię jedynie słusznej wiary. W walce z najazdem bezbożników na Sejm. Nie dość, że nie wierzą to jeszcze pełno wśród nich "dziwaków". Któż to widział, transwestyta na posła? Sodomia i Gomoria, panie.
hubin (2274 punktów)
Artur Dębski:
Uwierzyłem i postanowiłem pomóc w realizacji tego przedsięwzięcia.

arturdebski.pl/dlaczego-kandyduje
Artur Dębski:
Jako zastępca Janusza Palikota obiecuję realizację naszego sztandarowego hasła - STOP OBŁUDZIE.


Panowie i Panie wy tak na poważnie z tym spalonym kotem biłgorajskim?
Z wyjątkiem Palikota nie znam nikogo z tej ferajny, dodatkowo z okręgów 19/20 tylko 1 osoba postanowiła się zaprezentować, wypisując marne komunały i nic poza...

Jeżeli jest się dyskryminowanym przez media to nie powinno się zaniedbywać internetu, a tu partia udowodniająca, że jest poważną uważa że będę głosował na stronę z książki telefonicznej...


Parafrazując: Ideologia śmierdzi!
21-09-2011 19:35 
 Ocena 1 na 1
ssplayer (706 punktów)
Pozwolę sobie odświeżyć wątek i dodać małą ciekawostkę z "Newsweek'a" dla tych, którzy go nie czytają.
W jednym z komentarzy na "Frondzie" napisano, aby "każdy katolik" przejrzał Newsweeka w sklepie/kiosku i zapamiętał, kto zamieścił tam swoje reklamy - "i broń boże nie kupował ich produktów ani samego Newsweek'a".
Gdy tylko kupiłem nowe wydanie, natychmiast przeczytałem wywiad z Palikotem.
Na samym jego końcu w oczy biła pewna reklama - z zakonnicami w centralnej części. Ciekawe, co na to Fronda?

22-09-2011 06:47 
 Ocena 3 na 3
Miłosz Michałowski (1657 punktów)
Są też lepsze kwiatki, by the way; zastanawia mnie pseudonim i stosowana przez autora/autorów pierwsza osoba liczby poj., ale cóż. Nevermind:

Katolicy napisał/a:

niedziela, 18 września 2011, 11:43

@Kasiula: Wartości chrześcijańskie są zakorzenione w naszym świecie. To Chrystus przyniósł nam tzw. cywilizację. Poczytaj o tym jak odmienne rzeczy głosił Chrystus od tych, które w tamtych czasach obowiązywały, np. dot.: niewolnictwa, kobiet, itd. Dzisiaj próbuje się w wielu aspektach dezawuować to co przez wieki było normalnością, a nazywać normalnością to co przez wieki było piętnowane. Czy Ci się to podoba czy nie mamy chrześcijańskie korzenie i cała dzisiejsza praworządność jest utrzymana w chrześcijańskim duchu. Dlatego też legalizacja zła nie spotyka się z akceptacją chrześcijan. Oczywiście możesz powiedzieć, że chrześcijanie tworzą sobie monopol na rozgraniczanie dobra od zła. Jednak jeśliby chrześcijanie totalitarnie chcieli innym narzucać swoje przekonania i ustawodawstwo państwowe to jako główny kodeks dla państwa podawaliby Biblię, a jako prawo Dekalog i przykazanie miłości - jednak tak nie jest. Chrześcijanie spychani coraz bardziej na margines, wcale nie stoją na równi z innymi, bo częstokroć są bardziej poniżani od innych, a dodatkowo na świecie zabija się ich tysiące. Chrześcijanie stają w obronie wartości, które pozwalają człowiekowi bardziej być człowiekiem jak mówił Jan Paweł II, a nie narzucają komukolwiek cokolwiek. Dlatego też wątpie by chrześcijanie kiedykolwiek przestali starać się o to by każde państwo na świecie w swoim prawie, w swoich konstytucjach i ustawach zawierało przesłanie prawdziwej wolności i miłości. Jestem konsekwentny bo to właśnie nauczanie Chrystusa nie zmieniło się od wieków. Natomiast ludzie bez Boga, bez kanonu wartości moralnych próbują coraz bardziej przesuwać granice tego co wolno w "wolnym" świecie. Dzisiaj jest to m.in. dążenie do umożliwienia wszystkim zabijania dzieci nienarodzonych i starców oraz zrównywanie związków naturalnych z przeczącymi naturze, słychać już głosy organizacji pedofilskich, które próbują uzyskać dla siebie prawa egzystencji w powszechnej przestrzeni życia publicznego... Boję się myśleć co jeszcze ludzie wymyślą, i do czego się posuną. Moim zdaniem przeżyliśmy wojny światowe, holocaust i przeżywamy jako ludzkość do dziś wydarzenia tego samego kalibru (np. w Afryce) właśnie z powodu odchodzenia od człowieczeństwa, które wyraża się m.in. w trzymaniu się pewnych wartości. Jakich? Wszyscy doskonale wiemy jakie są to wartości, tyle, że często wygodniej jest nam ich nie dostrzegać, czy nazywać je ograniczeniami, totalitaryzmem, zabieraniem wolności, itp.


Strach się bać, jak się pomyśli, że tacy ludzie chodzą wśród nas. Wystarczy drobny incydent a wyciągną krzyże i będą bić po głowach...
Swoją drogą zabawne (tzn. straszne), jak uproszczoną wersję historii, co poniektózy mają i głoszą. Niebawem się okaże, że nie tylko nasza cywilizacja, w sensie jej zasad moralnych, ale także technologia, genetyka, medycyna - wszystko to wprost z nauczania Jezusa! Jak wiadomo, Jezus powiedział do Koryntian - idźcie i rozbijajcie atom! Bo niezbadane są wyroki mechaniki kwantowej!

Takie uproszczenie; chrześcijaństwo - nasza cywilizacja, to nie tylko idotyzmy, ale strasznie groźne idiotyzmy Że nie wspomnę o filozofii JPII, która powinna być chyba zakazana - albo na czas jej czytania powinno się odizolować katolików od ich "pasterzy" i "zmuszać" do czytania w całości, tak jak Biblii. Na pewno kilka osób, by się dało uratować
22-09-2011 09:00 
 Ocena 2 na 2
Meretseger (61860 punktów)

>Na samym jego końcu w oczy biła pewna reklama - z zakonnicami w centralnej części.
Aha! To ta reklama pewnej sieci sklepów, w której zakonnice jedzą ogórki? Pyszne

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów "ty", choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.
22-09-2011 17:23 
 Ocena 1 na 1
ssplayer (706 punktów)
>>Na samym jego końcu w oczy biła pewna reklama - z zakonnicami w centralnej części.
>Aha! To ta reklama pewnej sieci sklepów, w której zakonnice jedzą ogórki? Pyszne

I popełniają grzech łakomstwa, szatanistki jedne!

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365