Jestem na tak po okładce ostatniego Gościa Niedzielnego  Czysta przekora. Z drugiej strony "inne" może być równie dobre przy rejestracji nie-osoby. Nie jestem pewien, czy w regulaminie jest, że konta mogą mieć tylko osoby fizyczne.
"Mądrość jest dobrem, aczkolwiek jest pożądana nie sama dla siebie, ale z uwagi na konsekwencje"
|