 |
Niekonsekwencja rodem z Watykanu Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Bazgroły
| Napisano | Autor | Tytuł | | 23-09-2011 23:34 | Selanos (12869 punktów) | Niekonsekwencja rodem z Watykanu
6 na 6 | Spadło na mnie olśnienie, nagle zauważyłem coś, co właściwie wiedziałem od dawna  Bez względu na to, czy ktoś chodzi do kościoła, czy nie, bez względu na to, czy ktoś wierzy czy nie, jest uznawany za członka kościoła na podstawie aktu chrztu. Jednocześnie wielu wierzących, z Terlikowskim, a nawet papieżem na czele, mówi o zbrodniarzach którzy byli ateistami, o Hitlerze i Stalinie. Oczywiście winiąc ateizm za te zbrodnie. Wiedziałem jedno i drugie, ale dopiero dzisiaj dostrzegłem, ze przecież zgodnie z dzisiejszą retoryką kościoła, Hitler i Stalin byli ludźmi wierzącymi, obydwoje byli ochrzczeni, żaden z nich nie dokonał apostazji, chociaż nie jestem do końca pewny w tej kwestii co do Stalina... No, chciałem się w bazgrołach pochwalić, że kojarzę fakty  | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
4 na 4 | maruda (5550 punktów) | > No, chciałem się w pochwalić, że kojarzę fakty Nie martw się zawsze za rogiem czai się kolejna zagadka. Zostaje ci jeszcze zawsze masa pytań. Czy doktryna "semel catholicus, semper catolicas" oznacza że apostaci są nadal uznawani za katolików czy nie? Kolejne pytanie, w świetle tej doktryny zmieniając wiarę na inną pozostajesz katolikiem czy nie? Jaki kraj takie feministki
|
|
2 na 2 | Tomek Fiedorek (5805 punktów) | > No, chciałem się w bazgrołach pochwalić, że kojarzę fakty A mi, holender jasny, przypomniałeś że cokolwiek bym nie zrobił to i tak będą myśleć, ci ksiundze: mój ci Tomuś, mój. Eh, a dziś wyczytałem w FIM, że moją byłą podstawówkę z Czarneckiego, przerobili na kolejną jotpe dwójkę. Szlag...
|
|
 | 3 na 3 | perun (8610 punktów) |
>Eh, a dziś wyczytałem w FIM, że moją byłą podstawówkę z Czarneckiego, przerobili na kolejną jotpe dwójkę. Szlag... > A nie na mp trójke?
|
|
|  | 1 na 1 | Marek Matejewski (3695 punktów) | >>Eh, a dziś wyczytałem w FIM, że moją byłą podstawówkę z Czarneckiego, przerobili na kolejną jotpe dwójkę. Szlag... >> >A nie na mp trójke?
Proponuję "fantastyczną czwórkę" - Ci to przynajmniej świat uratowali...
|
|
 | | Selanos (12869 punktów) | > Eh, a dziś wyczytałem w FIM, że moją byłą podstawówkę z Czarneckiego, przerobili na kolejną jotpe dwójkę. Szlag...To ciesz się, taka oryginalna nazwa! W Jastrzębiu mamy aleje Jana Pawła, szkołę Jana Pawła, szpital się jeszcze ostał bez nazwy, ale jest na tej alei Jana Pawła...
|
|
|  | 3 na 3 | liliac (147340 punktów) | > szpital się jeszcze ostał bez nazwy, ale jest na tej alei Jana Pawła... Nasz szpital ma adres tak samo janopawłowy, a imienia mu nie zmienią tylko dlatego, że i tak święte - Wojciech niejaki, co poganom bruździł, mu patronuje.
|
|
1 na 1 | marcin1902 (3438 punktów) | > Jednocześnie wielu wierzących, z Terlikowskim, a nawet papieżem na czele, mówi o zbrodniarzach którzy byli ateistami, o Hitlerze i Stalinie. Oczywiście winiąc ateizm za te zbrodnie.Bo religia to czyste dobro, a wiara w boga jest równie nieskazitelna. Całe zło pochodzi od szatana, który zwodzi grzesznego człowieka. Jakbyś się nie gimnastykował, to nie Możesz oskarżyć religii o zło. 
"...nie warto o tym dziś gadać, cały ten dzień to jest zdrada..." Pablopavo i Ludziki
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|