> To już wiem, czego będę musiał spróbować, jak wygram te pięćdziesiąt milionów w totka Wątpię, wątpię. Mając taką kasę warto pomyśleć życiu dłuższym niż tylko to trwające przez kilka minut lotu. > Hmmm, a czy informacja "Nie próbujcie tego w domu." jest przeznaczona również dla księży? Przecież oni mają opatrzność, charyzmaty i inne takie... Jestem pewien, że nic im się nie stanie, a jak się stanie, to widocznie boży plan...To, o czym rozmawiamy nie jest takie śmieszne, jeśli się wspomni historie tego brazylijskiego księdza, który uleciał na łono Abrahama porwany manią latania. > A na koniec: ciekawe czy maybach Ojca Dyrektora potrafi coś takiego www.youtub(*)?v=GMxXHY1f8Xk&feature=relatedTo jest potwornie niebezpieczna rozrywka, co pokazuje ten film - samochód to nie samolot i rzadko kiedy leci stabilnie, przeważnie zaczyna koziołkować a wtedy wyskoczenie z takiego niebiańskiego kabrioletu jest bardzo trudne a czasem wręcz niemożliwe.
Nie Bóg, lecz Człowiek potrzebuje obrony.
|